Při poskytování služeb a analýze návštěvnosti nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Aktuality


21.6.2018

Letní jízda za kariérovým poradenstvím

Prázdninové kariérové poradenství – setkejte se s našimi poradci v terénu. Přijďte zkonzultovat životopis, motivační dopis, přípravu na pohovor nebo volbu či změnu zaměstnání a školy. Těšíme se na děti i rodiče, ženy na mateřské, zaměstnané i nezaměstnané. Konzultace zdarma.
2.5.2018

Povoláním masér / masérka

Masáže jsou pro lidské tělo prospěšné, ať už ve sportovní či regenerační formě, a nemálo lidí je s oblibou praktikuje ve svém volném čase. Baví vás masírování, jste v dobré kondici a nevadí vám fyzický kontakt s lidmi? Tento koníček se může stát vaším povoláním.
30.4.2018

Jak začít kariéru kosmetičky

Institut krásy, wellness a SPA kdekoli ve světě nebo soukromý kosmetický salon - míst, kde se uplatní kosmetička, je celá řada. Zajímáte se o kosmetické přípravky, jejich využití a péči o pleť? Pak je to možná vaše cesta k profesi snů.
24.4.2018

Hoblice, zubák, hladík. Speciálně pro truhláře

Truhlářství jako velmi staré řemeslo znovu ožívá. Jaké možnosti přináší současné vzdělávání v tomto oboru?
23.4.2018

Tesařina jako správná volba

Řemeslo s dlouhou historií známé po celém světě. Jaké to je být tesařem?
22.4.2018

O profesi Zedník

Toužíte pracovat rukama? Vytvořit něco trvalého, za čím se můžete ohlédnout? Něco, co bude sloužit ostatním jako domov či místo, kde se cítí dobře? Pak je povolání zedník právě pro Vás.
6.3.2018

O profesi Florista

Jaký je rozdíl mezi floristou a květinářem? Nejedná se o synonyma pro stejnou profesi. V praxi jsou však tyto pojmy často zaměňovány.
19.2.2018

Provázeli jsme 95 mladých lidí na cestě za jejich sny

Kde se uplatním po škole? Jak na sebeprezentaci, pracovní pohovor nebo sestavení životopisu? Celkem 95 žáků a studentů ze 7 jihomoravských středních a vyšších odborných škol už v tom má jasno.
25.1.2018

O profesi Chůva

Často se nás ve vašich dotazech ptáte na profesi Chůva. Jaké dosažené vzdělání musí mít a kde najít vhodný kvalifikační kurz?
19.1.2018

O profesi Cukrář/Cukrářka

Chcete se stát cukrářem? Dělejte, co vás baví a využijte svých dovedností třeba k podnikání v této oblasti.