Digitální marketing dle ECDL

Popis kurzu:
V dnešní době už není propagace na internetu pouze pro specialisty, ale zvládnete to sami a samozřejmě tím i ušetříte čas/peníze. Naučíme Vás, co všechno obnáší digitální marketing. Ukážeme Vám reálná data, jak naše, tak našich klientů, kteří nám k tomu dali souhlas. Projdeme webové stránky z pohledu SEO, naučíme se vytvářet PPC kampaně v Google a Seznamu, spravovat firemní stránky na sociální sítích jako je Facebook, LinkedIn a Twitter, email marketing pomocí služby MailChimp a ukážeme si webovou analytiku v Google Analytics, abychom věděli co se vlastně děje na našem webu. ECDL Obsah tohoto kurzu je v souladu se sylabem ECDL M17, který můžete vidět na stránkách ECDL nebo na tomto odkazu v PDF. Výuková hodina V tomto kurzu je brána 1 výuková hodina jako 60 min.   Tento kurz je vhodný produkt pro POVEZ II výzvu 3, více informací k POVEZ II na našem specializovaném webu povez-ii.cz. Den – Úvod do digitální ho marketingu Přehled všech pojmů a nástrojů a jejich základní popis. Den - Marketing přes vyhledávače - SEM (Search Engine Marketing) V rámci SEM se řeší webové stránky resp. SEO a PPC systémy. SEO – Jak správně nastavit a spravovat web aby ho vyhledávače zobrazovali co nejvýše ve výsledků vyhledávání. Navíc si ukážeme nástroj Google Search Console, abychom věděli, co se o našich stránkách myslí Google. PPC – reklama ve vyhledávačích Google a Seznam pomocí jejich služeb Google AdWords a Sklik.

Den - Email marketing Ukážeme si, jak lze v současné době používat email jako účinný nástroj komunikace se zákazníky. Jako nástroj je zde MailChimp, který nám pomáhá se správou kontaktů a hromadným rozesíláním emailů. Den - Firemní sociální sítě Zorientujeme se, jak spravovat svoje firemní stránky na sociálních sítích a jak na nich můžeme jednoduše inzerovat. Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ … Den - Kontrolujte svůj web pomocí Google Analytics Bez kontroly nemůžeme říci, jestli se nám něco daří nebo ne. A k tomu nám slouží nástroj Google Analytics, kde dokážeme zjistit, jestli to děláme dobře nebo špatně. Celková hodinová dotace je 40 hodin. Kurz je možné zařadit i do školení v rámci POVEZ-II a upravit hodinovou dotaci na 40 hodin po 60 minutách.
Digitální marketing dle ECDL
Na dotaz
Brno
Prezenční
Cena
14 990 Kč

Máte otázky ke kurzu? Pošlete zprávu pořadateli.

Abychom Vám mohli službu poskytnout, potřebujeme Váš

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Uděluji JCMM, z. s. p. o., sídlo Česká 166/11, 602 00 Brno, IČO: 750 64 707 (JCMM) souhlas se zpracováním svých osobních a citlivých údajů, které jsem uvedl/a v tomto formuláři, a údajů, které JCMM poskytnu při kariérovém poradenství realizovaném JCMM.

mými osobními a citlivými údaji může JCMM nakládat způsobem a v největším rozsahu stanoveném v zákoně č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, a dále v obecném nařízení EU o ochraně osobních údajů č. 2016/679, a to za účelem mé účasti na aktivitách JCMM.

JCMM moje osobní a citlivé údaje neposkytne bez mého souhlasu třetím osobám s výjimkou kontrolních a nadřízených orgánů. Svůj souhlas uděluji JCMM na dobu neurčitou.

Beru na vědomí, že podle obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů mám právo:

  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po JCMM informaci, jaké moje osobní údaje zpracovává, žádat si kopii těchto údajů,
  • vyžádat si u JCMM přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
  • požadovat po JCMM výmaz těchto osobních údajů
  • na přenositelnost údajů,
  • podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo se obrátit na soud.

Nevybrali jste si?

Prohlédněte si další kurzy v podkategorii Osobní rozvoj a zájmové kurzy » PR a marketing

Jak vytvořit komunikační kampaň pro sociální službu
V neziskovém sektoru často očekáváme zázrak nejen v práci s klienty, ale i co se týče propagace služeb či fundraisingu. Chceme maximální efekt při vynaložení minimálních prostředků. Tento akreditovaný kurz vám přinese teoretické znalosti i praktické…
Na dotaz
Diecézní charita Brno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace