Keramika (05-06/2023)

Anotace:
Kurz se zaměřuje na rozšíření teoretických znalostí a praktických dovedností v oboru keramika pro pedagogické pracovníky a jejich pedagogickou praxi na všech úrovních škol.

Popis kurzu:
Individuálním přístupem pedagoga je v kurzu zajištěna výuka nejen pro začínající účastníky, ale i pro ty, kteří si chtějí prohloubit odborné znalosti a zvýšit kvalifikaci v oboru keramika. Prezenční výuku vede absolventka ateliéru Keramika a porcelán VŠUP v Praze. V kurzu se pracuje s keramickou hmotou klasicky i experimentálně, například vytvářením objektů, nádob, plastik ad., a to s využitím všech dostupných keramických technologií. Součástí výuky jsou i workshopy pedagoga, sloužící jako praktická ukázka neobvyklých keramických technik.
Keramika (05-06/2023)
27.5.2022 - 24.6.2022
Brno
Prezenční
objednat Cena
7 800 Kč

Máte otázky ke kurzu? Pošlete zprávu pořadateli.

Abychom Vám mohli službu poskytnout, potřebujeme Váš SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Uděluji JCMM, z. s. p. o., sídlo Česká 166/11, 602 00 Brno, IČO: 750 64 707 (JCMM) souhlas se zpracováním svých osobních a citlivých údajů, které jsem uvedl/a v tomto formuláři, a údajů, které JCMM poskytnu při kariérovém poradenství realizovaném JCMM.

S mými osobními a citlivými údaji může JCMM nakládat způsobem a v největším rozsahu stanoveném v zákoně č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, a dále v obecném nařízení EU o ochraně osobních údajů č. 2016/679, a to za účelem mé účasti na aktivitách JCMM.

JCMM moje osobní a citlivé údaje neposkytne bez mého souhlasu třetím osobám s výjimkou kontrolních a nadřízených orgánů. Svůj souhlas uděluji JCMM na dobu neurčitou.

Beru na vědomí, že podle obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů mám právo:

  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po JCMM informaci, jaké moje osobní údaje zpracovává, žádat si kopii těchto údajů,
  • vyžádat si u JCMM přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
  • požadovat po JCMM výmaz těchto osobních údajů
  • na přenositelnost údajů,
  • podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo se obrátit na soud.

Nevybrali jste si?

Prohlédněte si další kurzy v podkategorii Osobní rozvoj a zájmové kurzy » Malování a manuální zručnost

Najděte význam svojí mandaly - online
Společně krok za krokem najdeme význam vaší mandaly a odhalíme její poselství. A to z pohodlí vašeho domova.
Na dotaz
Centrum Mandala z. s.
Naučte se číst z mandal
Chcete rozumět mandalám? Chcete vědět víc než ostatní? Obohaťte svou relaxaci s pastelkou o čtení z mandal. Není na tom nic složitého, chce to jen trochu cviku.
Na dotaz
Centrum Mandala z. s.
Kurz malování rostlin
Prohloubení vztahu k umění, zdokonalení se ve výtvarných technikách, ale také uvolnění a odpočinek od každodenních starostí… To jsou hlavní cíle kurzů malování v bylinkové zahradě ve Valticích, kterými vás bude provázet akademická malířka paní…
Od 18.6.2022 (+6 další)
Bylinková zahrada Tiree Chmelar ve Valticích