Při poskytování služeb a analýze návštěvnosti nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací
Zpět do kategorie Zdravotnické kurzy

Hirudoterapie
Pořadatel kurzu: INPROV, s.r.o.

Popis
Hirudoterapie je léčba, při které se přikládají pijavice lékařské na specifická místa na těle. Způsob je závislý na znalosti terapeuta a schopnosti chápat mechanismus vzniku onemocnění. V posledních pěti letech se tato léčba vrací opět do povědomí a je využívána stále častěji, nejen jako tradiční lidový způsob léčby, ale i na odborných lékařských pracovištích.

Na kurzu je možná přímá aplikace Pijavice lékařské. Naučíme se jak je používat. Tato technika nám umožní navázat na historii tak dávnou, jako je sám Egypt a Kleopatra, která dle dávných zdrojů tuto techniku využila k početí.

Je možnost zakoupit pijavice na kurzu.

Kurz pod vedením Radka Legáta bude probíhat v omezeném počtu účastníků, což umožní snadnější učení a individuální přístup. Po ukončení kurzu dostanete certifikát o jeho absolvování. Kurz je určen pro maséry, kosmetičky, pedikérky, zdravotníky i pro lidi, kteří chtějí pomoci sobě a svým blízkým.

Lektor - Radko Legát

Věnuje se alternativním způsobem terapii od svých 10ti let, vyučuje různé techniky již více než 15 let. Vyučuje pravidelně na Slovensku, v Čechách a příležitostně v Polsku, Rakousku a Itálii. Má absolvovaných více než 100 různých kurzů z různých zemí, kde si vyspecifikoval svůj prioritní zájem o konkrétní terapie a diagnostiky.

Z hirudoterapie se mu podařilo získat i akreditaci, vlastní chov a takzvaný zlatý certifikát z hirudoterapie. Přičinil se o vznik vysokoškolských skript z této oblasti v pětileté spolupráci s akademií věd SR. Ve výuce mu pomáhá i praxi v soudním lékařství. Provozuje i svou vlastní praxi.

Poznámka

Pomůcky

prostěradlo
možnost zakoupení pijavice
psací potřeby
pohodlné oblečení
dobrou náladu

Možnost ubytování 320 Kč / noc

Praktické informace o kurzu

Ulice a č.p.
Čichnova 23
Obec
Brno - Komín
PSČ
624 00
Okres
Brno-město
Termín
1. 2. 2020
Cena
2 890 Kč
Formální výstup
Certifikát
Statut
Neakreditovaný kurz
Ulice a č.p.
Čichnova 23
Obec
Brno - Komín
PSČ
624 00
Okres
Brno-město
Termín
6. 6. 2020
Cena
2 890 Kč
Formální výstup
Certifikát
Statut
Neakreditovaný kurz

Máte zájem nebo otázky?
Pište pořadateli kurzu

Povinné položky
Ochrana osobních údajů

Není tento kurz pro vás to pravé?

Podívejte se na dalších 55 kurzů v kategorii Zdravotnické kurzy

Poradíme vám, jak si vybrat správný kurz

Využijte našeho live chatu v rámci služby internetového poradenství.