Při poskytování služeb a analýze návštěvnosti nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací
Zpět do kategorie Asistent pedagoga

Studium pro asistenty pedagoga - Ostrava

Popis
Studium je určeno pracovníkům, kteří vykonávají nebo mají zájem vykonávat funkci asistent pedagoga a mají úspěšně ukončené základní vzdělání.
Studium je v rozsahu 120 hodin (80 hodin teoretická výuka a 40 hodin praxe ve školách a školských zařízeních).
Cíle
Cílem programu je získání vědomostí a dovedností, které umožní výkon profese asistenta pedagoga podle zákona č. 563/2004 Sb. Absolventi získají vhled do problematiky vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a dětmi ze sociokulturně znevýhodněného prostředí v inkluzivním prostředí a osvojí si dovednosti pro práci s těmito žáky. Účastníci se seznámí se základy legislativy, psychologie, pedagogiky, speciální pedagogiky a komunikace
Nabyté znalosti
Absolvent získá schopnost orientovat se v roli asistenta pedagoga, orientovat se v systému a organizaci školy, ve školských právních předpisech a vnitřních předpisech školy, v systému spolupracujících institucí, schopnost spolupracovat s učitelem při výchovně vzdělávací práci ve třídě a s ostatními pedagogickými pracovníky, schopnost cíleného pozorování zaměřeného na potřeby žáka, orientovat se v obecných zásadách pedagogické práce a v základních pedagogických pojmech, naučí se reagovat na běžné vzdělávací a výchovné problémy, zvládat krizové situace, pedagogicky pracovat s dětmi se zdravotním postižením.

Poznámka

DO KURZU JE NUTNÉ SE PŘIHLÁSIT VYPLNĚNÍM PŘIHLÁŠKY NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH WWW.FAKTA.CZ. JINÝ ZPŮSOB PŘIHLÁŠENÍ NEMŮŽEME AKCEPTOVAT!!!!!!!!!!!!

Vstupní předpoklady:
ukončené základní vzdělání
dosažení věku 18 let
bez záznamu v trestním rejstříku
dobrý zdravotní stav
bez logopedické vady

Praktické informace o kurzu

Ulice a č.p.
Hotel Maria, Přívozská 23, Ostrava - Moravská Ostrava
Obec
Ostrava
PSČ
Okres
všechny
Termín
od 31. 8. 2019
do 19. 10. 2019
Cena
8 500 Kč
Formální výstup
Osvědčení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu
Statut
Akreditovaný kurz
Poznámka
Místo v kurzu lze rezervovat pouze odesláním přihlášky z webových stránek www.fakta.cz, kde najdete i bližší informace o kurzu, včetně termínů teoretické výuky. Při odeslání přihlášky jiným způsobem nemůžeme zaručit, že pro Vás bude místo rezervováno. Bližší informace nezasíláme, vše najdete na uvedených webových stránkách.

Máte zájem nebo otázky?
Pište pořadateli kurzu

Povinné položky
Ochrana osobních údajů

Není tento kurz pro vás to pravé?

Podívejte se na dalších 62 kurzů v kategorii Asistent pedagoga

Podobné kurzy

Spolu a jinak ve vzdělávání

Kde: Brno-město

Cena: 3 200 Kč

Poradíme vám, jak si vybrat správný kurz

Využijte našeho live chatu v rámci služby internetového poradenství.