Při poskytování služeb a analýze návštěvnosti nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Mgr. Pavla Frňková

Vystudovala Přírodovědeckou fakultu MU v Brně a Fakultu humanitních studií ve Zlíně - IMS Brno. Působila jako pedagog, pracovnice zákaznického servisu, personalistka. Řadu let se věnovala poradenství lidem se zdravotním postižením v oblasti pracovního uplatnění. Je absolventkou mezinárodního výcviku v Somatickém koučování, vzdělává se nadále v body-psychoterapii. Kromě práce kariérového poradce v CVV působí jako lektorka programů zaměřených na oblast osobního rozvoje, zvládání stresu aj. Úspěšně absolvovala kurz „CH-Q mapování kompetencí úroveň 1: Řízení vlastních kompetencí.

motto

Věřím, že každý je expert na svůj život. Pod tlakem různých okolností však někdy ztratíme směr, nebo nám chybí potřebné nástroje. V roli kariérového poradce poskytuji klientům prostor, nastavuji zrcadlo, podporuji při objevování nových možností. Klient je pro mě partner, kterého provázím cestou k cíli, který si sám určí.