Při poskytování služeb a analýze návštěvnosti nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Bc. Václav Vydra

Václav je absolventem dvouletého studia Zkušenostně reflektivního učení, ve kterém směřoval k práci s využitím zkušeností pro koučink a terapii. Dlouhodobě se vzdělává ve vedení koučovacích a terapeutických rozhovorů v přístupu zvaném Čistý jazyk, absolvoval výcvikové skupiny v projektu Užitečné rozhovory, kde nyní působí jako facilitátor a organizátor. Prošel dlouhodobou sebezkušenostní skupinou zaměřenou na práci s psychikou skrze tělo. Sní o výcviku v Gestalt terapii. V poradenském procesu se specializuje na práci s metaforami a prožíváním. Velmi rád utváří bezpečný prostor pro vyjádření klienta a nalezení řešení jeho situace.

Václav považuje jakýkoli poradenský proces za umění, které je šité na míru pro dané místo, čas a hlavně daného klienta. Je synem ilustrátorky a muzikanta, zároveň studentem výzkumu. Snaží se tak kombinovat svůj cit a racionalitu a tuto kombinaci nabízet svým klientům.

motto

Považuji klienta za experta na jeho vlastní život a tak k němu i přistupuji. Doprovázím jej na jeho cestě za poznáním, změnou, nabráním sil či vypuštěním přebytečné energie. Věřím, že každý z nás má schopnosti dosáhnout toho, co chce. Proto utvářím prostor pro cokoli, co klient přinese, a pokud chce, najdeme spolu způsob, jak to zužitkovat na jeho profesní cestě. Poradenství je pro mě živé a autentické setkání dvou lidí, ve kterém můžeme plout na vlnách, nebo se jen tak houpat a vyhřívat na hladině. Záleží na tom, co klient bude považovat za užitečné.