Při poskytování služeb a analýze návštěvnosti nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací
Registrace pro vzdělavatele Přihlášení

Tiskové zprávy

Cross Border 2017 - cesta za evropskou inspirací
11.10. 2017

Dvanáct zemí Evropy mělo zastoupení na mezinárodním semináři Cross Border 2017, který proběhl v Bělehradě v Srbsku ve dnech 4. až 5. října 2017. Účastníkům nabídl odborné prezentace i praktické workshopy.

Podpoř mě v mém rozhodování aneb kariérové poradenství ve školní praxi
15.6. 2017

O inspiracích hovořili a konkrétní příklady dobré praxe představili účastníci konference Kariérové poradenství ve školní praxi ve středu 14. června 2017 v Brně.

Konferenci věnovanou kariérovému poradenství ve školách připravuje s podporou Jihomoravského kraje Centrum vzdělávání všem
8.6. 2017

Téma kariérového poradenství ve školách otevře ve středu 14. června od 9.00 hodin konference Kariérové poradenství ve školní praxi. Určena je především pedagogům, kariérovým a výchovným poradcům a školním psychologům ze základních, středních a vyšších odborných škol. Otevřena je však i dalším zájemcům o dané téma.

1 2 3

Ke stažení

Kontakt

+420 547 215 588
info@vzdelavanivsem.cz

Kontakty pro novináře

Veronika Hollerová
+420 777 908 294
hollerova@vzdelavanivsem.cz

Kontakty CVV
Napsali o nás

Ve Znojmě funguje kariérní poradkyně i projekt Kolumbus. Práci najde 35 lidí Centrum vzdělávání všem pomáhá už rok. Kdokoli ze Znojemska se tak může obrátit na kariérovou poradkyni a zcela bezplatně se poradit ohledně hledání nebo změny zaměstnání.

odkaz

Pro lepší uplatnění na trhu práce v Jihomoravském kraji nabízí Centrum vzdělávání všem široké veřejnosti službu bezplatného kariérního poradenství.

odkaz

Video týdeník mapující události v Jihomoravském kraji se zaměřil na službu kariérního poradenství Centra vzdělávání všem, která byla v lednu zpřístupněna nově v Boskovicích.

odkaz

Lidem hledajícím pracovní uplatnění pomáhá nové kontaktní místo v Boskovicích. Pobočka Centra vzdělávání všem sídlí v prostorách Vyšší odborné školy ekonomické a zdravotnické a Střední školy v Komenského ulici.

odkaz

Centrum vzdělávání od sedmadvacátého ledna poskytuje všem v Boskovicích kariérní poradenství. Nabízí přitom bezplatnou pomoc s pracovním uplatněním a získáním místa.

odkaz