Při poskytování služeb a analýze návštěvnosti nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací
Registrace pro vzdělavatele Přihlášení

Novinky

Profesní kvalifikace v oblasti kariérového poradenství
21.9.2017

Láká vás práce v oblasti kariérového poradenství? Nabízíme ověření znalostí a složení profesní zkoušky tří profesních kvalifikací v rámci NSK.

Číst článek
Ajťákem do čtyř měsíců? S vhodným vzděláním nic nemožného
30.8.2017

"Obor IT již dávno není jen pro hrstku vyvolených. Uplatnění najdou i lidé, kteří se naučí základy programování a práce s operačním systémem," říká Marian Hurta, jeden ze zakladatelů společnosti ENGETO Academy.

Číst článek
Kam dál v kariéře? Udělejte první krok za vysněným cílem
3.8.2017

Uprostřed různých životních situací je to právě profese, do které investujeme velké množství času. Cítíte se v ní tak, jak potřebujete? Možná hledáte radu, jak zlepšit pracovní podmínky ve stávající práci, nebo přemýšlíte o úplném restartu své kariéry?

Číst článek
Podpoř mě v mém rozhodování aneb kariérové poradenství ve školní praxi
15.6.2017

O inspiracích hovořili a konkrétní příklady dobré praxe představili účastníci konference Kariérové poradenství ve školní praxi ve středu 14. června 2017 v Brně.

Číst článek
Konferenci věnovanou kariérovému poradenství ve školách připravuje s podporou Jihomoravského kraje Centrum vzdělávání všem
8.6.2017

Téma kariérového poradenství ve školách otevře ve středu 14. června od 9.00 hodin konference Kariérové poradenství ve školní praxi. Určena je především pedagogům, kariérovým a výchovným poradcům a školním psychologům ze základních, středních a vyšších odborných škol. Otevřena je však i dalším zájemcům o dané téma.

Číst článek
Re:START dodal sebedůvěru maminkám na rodičovské dovolené
17.5.2017

Máme za sebou další Re:START, program pro rodiče po mateřské/rodičovské dovolené. Jak probíhal a co přinesl účastnicím tentokrát?

Číst článek
Buďte efektivnější a konkurenceschopnější díky počítačovému vzdělání
12.5.2017

"Čím odbornější je vaše vzdělání, tím více byste měli své znalosti pravidelně aktualizovat", říká Marek Rozehnal, vedoucí vzdělávací agentury Computer Agency. V jejich portfoliu si vyberou jak správci sítí a manažeři, tak i pedagogové, studenti či nezaměstnaní.

Číst článek
Připravte se na návrat do práce po rodičovské
28.4.2017

Zvažujete, jakým směrem se vydat v profesním životě po rodičovské dovolené? Období návratu do práce je jedna z nejnáročnějších situací. Pojďme ji zvládnout společně.

Číst článek
KARIÉROVÝ PORADCE / KARIÉROVÁ PORADKYNĚ – BOSKOVICE
26.4.2017

Hledáme kariérového poradce / kariérovou poradkyni pro naši boskovickou pobočku. Zjistěte více a přidejte se k nám.

Číst článek
Kariérové poradenství v roce 2016 pomáhalo
29.3.2017

Loni využilo naší služby kariérového poradenství v Brně, Hodoníně, Znojmě a Boskovicích 180 klientů. Přečtěte si jejich dojmy z kariérového poradenství a co oceňovali nejvíce.

Číst článek
Veletrh pracovních příležitostí v Kyjově
20.3.2017

Dejte o sobě vědět na Veletrhu pracovních příležitostí v Kyjově. Seznámíte se s regionálními zaměstnavateli a zjistíte užitečné tipy pro kreativní úpravu životopisu či přípravu na pracovní pohovor.

Číst článek
Konference "Kariérové poradenství ve školní praxi"
15.4.2017

V červnu pořádáme konferenci. Setkejte se s kolegy, kteří ve své práci řeší stejná témata a zabývají se podobnými otázkami. Načerpejte inspiraci a příklady dobré praxe z oblasti kariérového poradenství ve školách.

Číst článek
Zpráva o činnosti v roce 2016
9.3.2017

Co jsme stihli v roce 2016? Komu a jak pomáhaly naše služby? Zjistěte více v naší výroční zprávě za rok 2016.

Číst článek
Nové termíny seminářů pro pedagogy
6.3.2017

V březnu a květnu otevíráme další termíny našich akreditovaných seminářů pro pedagogy. Přihlaste se včas.

Číst článek
Jak uplatnit kariérové poradenství v každodenní HR praxi?
23.2.2017

Nahlédněte pod pokličku kariérového poradenství. Podívejte se s námi 7. března na semináři na to, jaká témata řeší lidé, kteří hledají zaměstnání nebo zvažují změnu kariéry.

Číst článek