Při poskytování služeb a analýze návštěvnosti nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací
Registrace pro vzdělavatele Přihlášení

Novinky

Personalistika - jak zažít pohovor z druhé strany
17.10.2018

Láká vás práce s lidmi, při níž zažijete pracovní pohovor z druhé strany stolu? Pak vás může zajímat, jaké cesty vedou k povolání personalisty.

Číst článek
Hledáme specialistu dalšího vzdělávání
4.10.2018

Láká tě uplatnění v rámci oblasti dalšího vzdělávání? Tato práce tě bude bavit - najdeš v ní totiž od všeho něco. Do projektu KaPoDaV hledáme nového kolegu/kolegyni.

Číst článek
Národní cena kariérového poradenství míří i do Brna – zvláštní ocenění pro CVV
2.10.2018

Příklady dobré praxe kariérového poradenství ze čtyř evropských zemí – právě o tom bylo jubilejní desáté setkání odborníků na kariérové poradenství. Zůčastnilo se i CVV a přivezlo ocenění.

Číst článek
Centrum vzdělávání všem vybráno do mezinárodní studie
4.9.2018

Být příkladem pro jiné evropské státy, ukázat, jak si s problematikou kariérového poradenství umí poradit v České republice, inspirovat ostatní, ale především přispět ke zkvalitnění služeb v oblasti poradenství. I to si klade za cíl mezinárodní studie, jejíž součástí se stalo i jihomoravské CVV.

Číst článek
Podzim ve znamení veletrhů práce a vzdělávání
31.8.2018

Hledáte příležitost, jak se zorientovat v nabídce škol? Přemýšlíte, kam vaše kroky povedou po dokončení středoškolského vzdělání? Jste rodiče a tyto otázky řeší vaše děti? Podzim přinese nejednu možnost, kde se setkat s bohatou nabídkou škol, zaměstnavatelů a také se službami Centra vzdělávání všem.

Číst článek
Léto v plném proudu - ideální čas na konzultace
1.8.2018

Poradci Centra vzdělávání všem vyrazili na Boskovicko - s nabídkou kariérového poradenství. Na ulici, na náměstí, v mateřských centrech, tam všude se setkali s obyvateli Lysic, Kunštátu, Letovic a Boskovic. Jak letní jízda probíhala?

Číst článek
Konzultace během prázdninových měsíců
10.7.2018

Využijte čas prázdnin a možnost kariérových konzultací v rámci celého Jihomoravského kraje. Pro odpolední konzultace v Brně jsme po dobu července a srpna v náhradních prostorách.

Číst článek
Letní jízda za kariérovým poradenstvím
21.6.2018

Prázdninové kariérové poradenství – setkejte se s našimi poradci v terénu. Přijďte zkonzultovat životopis, motivační dopis, přípravu na pohovor nebo volbu či změnu zaměstnání a školy. Těšíme se na děti i rodiče, ženy na mateřské, zaměstnané i nezaměstnané. Konzultace zdarma.

Číst článek
Konference Spolupráce pro budoucnost – materiály ke stažení
15.6.2018

Pedagog / žák / rodič - jak by ideálně mohla vypadat spolupráce ohledně kariérní volby žáka? Na tyto i další otázky odpovídali odborníci v rámci setkání s názvem Spolupráce pro budoucnost - konference o kariérovém poradenství.

Číst článek
Trendy ve volbě vzdělávací a kariérní dráhy - tisková zpráva z konference
13.6.2018

Výchova příkladem, evropská inspirace, spolupráce rodiny a školy nebo příklady dobré praxe - témata, která přinesla konference Centra vzdělávání všem, pořádaná v Brně ve středu 13. června 2018.

Číst článek
Spolupráce pro budoucnost - aktuální program
6.6.2018

Seznamte se s odborníky, kteří se s vámi podělí o zkušenosti s kariérovým poradenstvím. Podrobný program letošní konference je nyní k dispozici.

Číst článek
Spolupráce pro budoucnost a workshopy, které musíte zažít
6.6.2018

Konference o kariérovém poradenství se blíží. Nahlédněte podrobně, jaký program vás čeká v rámci odpoledních workshopů.

Číst článek
Zpráva o činnosti v roce 2017
24.5.2018

Projděte s námi čtyři služby, které přinášíme s péčí již pátým rokem. Jejich prostřednictvím dává Jihomoravský kraj a odborníci příležitost pracovat na sobě dětem i dospělým.

Číst článek
Video - Konference, která propojuje odborníky i laiky
22.5.2018

Už v loňském roce podnítila spolupráci organizací napříč celým Jihomoravským krajem. Řeč je o největší konferenci kariérového poradenství. Brno ji hostí opět ve středu 13. června. Pojďte si připomenou, jak inspiroval účastníky její první ročník .

Číst článek
Spolupráce pro budoucnost
15.5.2018

Největší jihomoravská konference o kariérovém poradenství přivítá odborníky i zájemce z laické veřejnosti už za necelý měsíc v Brně. Zajímá vás téma kariérového poradenství? Poslední volná místa k registraci.

Číst článek