Při poskytování služeb a analýze návštěvnosti nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací
Registrace pro vzdělavatele Přihlášení

Novinky

O profesi Pracovníka v sociálních službách
15.11.2017

Mnoho vašich dotazů míří na profesi Pracovníka v sociálních službách, který je často zaměňován se Sociálním pracovníkem. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Číst článek
Problematika dalšího vzdělávání v kontextu ICT a kompetencí pro 21. století
8.11.2017

Jak ohrožuje informační/počítačová negramotnost rizikové skupiny z účasti na dalším vzdělávání? O problematice dalšího vzdělávání jsme hovořili 8. listopadu na konferenci k Týdnům vzdělávání dospělých.

Číst článek
Začíná projekt KaPoDaV
1.11.2017

Od 1. listopadu 2017 startuje tříletý projekt KaPoDaV - Podpora kariérového poradenství, podnikavosti pro udržitelný rozvoj a dalšího vzdělávání v Jihomoravském kraji, jehož jsme partnerem.

Číst článek
Vybíráte školu? Nejste na to sami. Podzimní veletrhy zamířily do jihomoravských měst
24.10.2017

Přijďte si na podzimní brněnské veletrhy vybrat školu, poradit se o své profesní dráze, načerpat užitečné informace a tipy pro kariérové poradenství na školách.

Číst článek
Jak se starat o zdravou kariéru?
20.10.2017

Pečujte o svou kariéru stejně jako o své zdraví, sociální vztahy nebo psychickou pohodu. Bude tak zdravou součástí vašeho života.

Číst článek
Cross Border 2017 - cesta za evropskou inspirací
11.10.2017

Letos jsme se opět zúčastnili mezinárodního Cross Border semináře. Přečtěte si naše dojmy a postřehy z akce.

Číst článek
Konference Národní cena kariérového poradenství 2017
25.9.2017

Ve čtvrtek 21. září jsme se zúčastnili konference Národní cena kariérového poradenství 2017. Které organizace si letos odnesly hlavní ceny a zvláštní ocenění?

Číst článek
Profesní kvalifikace v oblasti kariérového poradenství
21.9.2017

Láká vás práce v oblasti kariérového poradenství? Nabízíme ověření znalostí a složení profesní zkoušky tří profesních kvalifikací v rámci NSK.

Číst článek
Ajťákem do čtyř měsíců? S vhodným vzděláním nic nemožného
30.8.2017

"Obor IT již dávno není jen pro hrstku vyvolených. Uplatnění najdou i lidé, kteří se naučí základy programování a práce s operačním systémem," říká Marian Hurta, jeden ze zakladatelů společnosti ENGETO Academy.

Číst článek
Kam dál v kariéře? Udělejte první krok za vysněným cílem
3.8.2017

Uprostřed různých životních situací je to právě profese, do které investujeme velké množství času. Cítíte se v ní tak, jak potřebujete? Možná hledáte radu, jak zlepšit pracovní podmínky ve stávající práci, nebo přemýšlíte o úplném restartu své kariéry?

Číst článek
Podpoř mě v mém rozhodování aneb kariérové poradenství ve školní praxi
15.6.2017

O inspiracích hovořili a konkrétní příklady dobré praxe představili účastníci konference Kariérové poradenství ve školní praxi ve středu 14. června 2017 v Brně.

Číst článek
Konferenci věnovanou kariérovému poradenství ve školách připravuje s podporou Jihomoravského kraje Centrum vzdělávání všem
8.6.2017

Téma kariérového poradenství ve školách otevře ve středu 14. června od 9.00 hodin konference Kariérové poradenství ve školní praxi. Určena je především pedagogům, kariérovým a výchovným poradcům a školním psychologům ze základních, středních a vyšších odborných škol. Otevřena je však i dalším zájemcům o dané téma.

Číst článek
Tipy a rady: Jak vytvořit kreativní životopis
23.5.2017

Životopis je vaší vizitkou a může sloužit jako vstupenka na pracovní pohovor. Jak se vhodně odlišit od desítek dalších zájemců a upoutat pozornost personalistů?

Číst článek
Re:START dodal sebedůvěru maminkám na rodičovské dovolené
17.5.2017

Máme za sebou další Re:START, program pro rodiče po mateřské/rodičovské dovolené. Jak probíhal a co přinesl účastnicím tentokrát?

Číst článek
Buďte efektivnější a konkurenceschopnější díky počítačovému vzdělání
12.5.2017

"Čím odbornější je vaše vzdělání, tím více byste měli své znalosti pravidelně aktualizovat", říká Marek Rozehnal, vedoucí vzdělávací agentury Computer Agency. V jejich portfoliu si vyberou jak správci sítí a manažeři, tak i pedagogové, studenti či nezaměstnaní.

Číst článek