Při poskytování služeb a analýze návštěvnosti nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

NovinkySpolupráce pro budoucnost - aktuální program
6.6.2018

Seznamte se s odborníky, kteří se s vámi podělí o zkušenosti s kariérovým poradenstvím. Podrobný program letošní konference je nyní k dispozici.

Číst článek
Spolupráce pro budoucnost a workshopy, které musíte zažít
6.6.2018

Konference o kariérovém poradenství se blíží. Nahlédněte podrobně, jaký program vás čeká v rámci odpoledních workshopů.

Číst článek
Zpráva o činnosti v roce 2017
24.5.2018

Projděte s námi čtyři služby, které přinášíme s péčí již pátým rokem. Jejich prostřednictvím dává Jihomoravský kraj a odborníci příležitost pracovat na sobě dětem i dospělým.

Číst článek
Video - Konference, která propojuje odborníky i laiky
22.5.2018

Už v loňském roce podnítila spolupráci organizací napříč celým Jihomoravským krajem. Řeč je o největší konferenci kariérového poradenství. Brno ji hostí opět ve středu 13. června. Pojďte si připomenou, jak inspiroval účastníky její první ročník .

Číst článek
Spolupráce pro budoucnost
15.5.2018

Největší jihomoravská konference o kariérovém poradenství přivítá odborníky i zájemce z laické veřejnosti už za necelý měsíc v Brně. Zajímá vás téma kariérového poradenství? Poslední volná místa k registraci.

Číst článek
Možnost odpočtu dalšího vzdělávání z daní
14.5.2018

Chcete se vzdělávat? Máte v plánu rozšířit nebo získat novou profesní kvalifikaci? Využijte možnosti odpočtu z daní za zkoušku dalšího profesního vzdělávání.

Číst článek
Vyhlášena Národní cena kariérového poradenství 2018
7.5.2018

Desátý ročník Národní ceny kariérového poradenství vyhlásil Dům zahraniční spolupráce, Centrum Euroguidance. Staňte se účastníky a posuňte třeba jen jedinou věc v budoucnu k lepšímu.

Číst článek
Povoláním masér / masérka
2.5.2018

Masáže jsou pro lidské tělo prospěšné, ať už ve sportovní či regenerační formě, a nemálo lidí je s oblibou praktikuje ve svém volném čase. Baví vás masírování, jste v dobré kondici a nevadí vám fyzický kontakt s lidmi? Tento koníček se může stát vaším povoláním.

Číst článek
Jak začít kariéru kosmetičky
30.4.2018

Institut krásy, wellness a SPA kdekoli ve světě nebo soukromý kosmetický salon - míst, kde se uplatní kosmetička, je celá řada. Zajímáte se o kosmetické přípravky, jejich využití a péči o pleť? Pak je to možná vaše cesta k profesi snů.

Číst článek
Projekt KaPoDaV zamířil do jihomoravských škol
26.4.2018

Jednou ze škol, zapojených do projektu KaPoDaV, je i znojemská SOU a SOŠ SČMSD. Společně s našimi lektorkami se setkali žáci 3. ročníku oboru Hotelnictví a turismus, a to v rámci programu Vstup na trh práce.

Číst článek
Hoblice, zubák, hladík. Speciálně pro truhláře
24.4.2018

Truhlářství jako velmi staré řemeslo znovu ožívá. Jaké možnosti přináší současné vzdělávání v tomto oboru?

Číst článek
Tesařina jako správná volba
23.4.2018

Řemeslo s dlouhou historií známé po celém světě. Jaké to je být tesařem?

Číst článek
O profesi Zedník
22.4.2018

Toužíte pracovat rukama? Vytvořit něco trvalého, za čím se můžete ohlédnout? Něco, co bude sloužit ostatním jako domov či místo, kde se cítí dobře? Pak je povolání zedník právě pro Vás.

Číst článek
Spolupráce pro budoucnost - konference o kariérovém poradenství
16.4.2018

Pedagog / žák / rodič. Jak by mohla ideálně vypadat spolupráce ohledně kariérní volby žáka? Přijďte načerpat inspiraci a příklady dobré praxe z ČR i ze zahraničí.

Číst článek
Hledáme koordinátora/koordinátorku marketingových aktivit
4.4.2018

Láká tě uplatnění v oblasti marketingu? Jsi kreativní? Přidej se k nám!

Číst článek