Spa Resort Lednice - Spolupráce škol a firem

Co se vám vybaví pod slovem relax? Pohoda, klid, bublání vody … Že by lázně? … A vlastně proč ne, pojďme navštívit jedny, které nejsou až tak vzdálené.

Vítejte ve Spa Resort Lednice

po resortu nás provede Tomáš Mareček, vedoucí recepce, Spa Resort Lednice

 Čím se odlišujete od konkurence?

Zakládáme si na osobním přístupu ke klientovi. Po zahájení léčebného pobytu každý absolvuje vstupní lékařskou prohlídku na základě které, navrhneme vhodnou a účinnou kombinaci jednotlivých léčebných procedur. K léčbě využíváme vlastní pramen třetihorní mořské jodové minerální vody a také unikátní pohybový program pro spirální stabilizaci páteře MUDr. Richarda Smíška.

 Jaké služby nabízíte?

Kromě lázeňské péče, nabízíme hotelové ubytování, ale i různé léčebné a wellness pobyty s různým počtem nocí a pestrou nabídkou procedur jako masáže, koupele, zábaly, fyzioterapie, elektroléčba kosmetika, pedikúra, manikúra.

 Jaké profese se podílejí na vašich službách?

Na chodu našich lázní se podílí z velké části zdravotnický personál, fyzioterapeuti. Neobejdeme se však, ani bez kuchařů, číšníků, recepčních nebo pokojských.

 Můžete nám přiblížit jednu z nedostatkových profesí?

Netrpíme problémem nedostatku personálu. Hůře se však obsazuje pozice pomocné síly do kuchyně. Fluktuace našich zaměstnanců je do 5 % ročně.

Ještě chvíli můžete relaxovat na stránkách Spa Resortu Lednice

https://www.lazne-lednice.cz/

Exkurze můžete objednávat zde