AGROTEC a.s. - Spolupráce škol a firem

Dnes vám představíme lídra na trhu pozemní techniky nejen v České republice, ale i Slovensku a Maďarsku.

AGROTEC a.s.

na otázky odpovídal Pavel Kašuba, HR marketingový a náborový specialista

 Čím se odlišujete od konkurence a jaký je váš hlavní předmět činnosti?

Zemědělcům, stavařům a automobilovým dopravcům dodáváme nejmodernější pozemní techniku a stroje. Významnou část našeho byznysu tvoří i osobní automobily. K tomu poskytujeme profesionální servis, náhradní díly a navázané služby. Působíme v České republice, na Slovensku a v Maďarsku a ve všech těchto zemích patříme k lídrům na trhu.

 Jak hledáte zaměstnance?

Víme, že každá firma stojí na lidech, kteří v ní pracují. Na schopné lidi se zaměřujeme už na školách. V průběhu roku můžete v našich pobočkách potkat přes padesát učňů a studentů na praxích a brigádách. Pro vysokoškoláky každoročně otvíráme několik trainee pozic. Na brněnské škole automobilní ISŠA Brno máme vlastní učební obor. Letos na jaře skládali závěrečné zkoušky první absolventi – mechanici/diagnostici. A ti nejlepší z nich už pracují v našich servisech.

 Jaké profese u vás nacházejí uplatnění?

Máme zájem o zručné mechaniky/diagnostiky, kteří se dívají do budoucnosti a chtějí se ve svém oboru prosadit, něco dokázat, posunout se. Uplatnění u nás najdou i obchodníci, marketéři, produktoví manažeři i lidé z oblasti finančních služeb či IT. A mnoho dalších profesí.

 Jakou profesi momentálně poptáváte nejvíce?

V některých našich pobočkách uvítáme do týmu seniorního kolegu právě na zmiňovanou pozici mechanik/diagnostik.

 Co je náplní práce mechanika/diagnostika?

Předpokladem je být precizní a důsledný. Samotnou náplní práce je servis námi prodávané techniky a s tím spojené odhalování závad a jejich příčin. Kolegové na těchto pozicích mají slušné zázemí, perfektní pracovní vybavení a také odbornou pomoc jak od dodavatelů, tak z vlastního střediska technické podpory.

Proč jít pracovat do AGROTECu? https://www.youtube.com/embed/nLibli16x4w

Exkurze můžete objednávat zde https://vzdelavanivsem.cz/exkurze/automotive#agrotec-a-s

Děkujeme! Příště představíme společnost z oboru nákladní a osobní přepravy.