BORS Holding s.r.o. Břeclav - Spolupráce škol a firem

Dnes se dozvíte něco zajímavého o dynamické a moderní firmě, nesoucí jméno jednoho z legendárních rytířů Kulatého stolu anglického krále Artuše.

Představujeme společnost BORS Logistics

na otázky odpovídala Ing. Kristýna Hytychová, marketingový manažer ve společnosti BORS Holding s.r.o. Břeclav

 Čím se odlišujete od konkurence?

Hlavně širokým zastoupením různých služeb v rámci Skupiny BORS. Naší další výhodou jsou dlouholeté zkušenosti vedoucích pracovníků a ředitelů firmy. Naše kamionová doprava disponuje moderním vozovým parkem, ve vlastní autoškole si vychováváme nové řidiče pro autobusovou a kamionovou dopravu. A máme i svá opravárenská střediska a čerpací stanice.

 Jaké služby nabízíte?

Našim zákazníkům nabízíme autobusovou dopravu, kamionovou dopravu, opravárenství, celní služby, prodej vozidel Renault a Dacia a jejich servis, osobní i nákladní pneuservis, autoškolu, čerpací stanice, tenisový areál a ubytování.

 Jaké profese se podílejí na těchto službách?

U autobusové dopravy to jsou řidiči autobusu, dispečeři, přepravní pokladní, pracovníci předprodeje a správci odbavovacího systému. Kamionová doprava zahrnuje řidiče kamionu, dispečery, speditéry, technické dispečery a kalkulanty/fakturanty. V opravárenství figurují opraváři silničních motorových vozidel, dílenští mistři, skladníci, autoelektrikáři a správci měřidel. Celní služby zastávají celní agenti. Prodej vozidel Renault a Dacia včetně jejich servisu zajišťují prodejci vozidel, mechanici Renault, mechanici pneuservisu, mechanici nákladního pneuservisu, prodejci náhradních dílů a skladníci. V autoškole pracují lektoři autoškoly a školicího střediska. A na čerpacích stanicích je to obsluha čerpací stanice a obsluha mycích linek.

 Můžete nám přiblížit jednu z nedostatkových profesí?

Nedostatkovou profesí je v současné době řidič kamionové dopravy, který zajišťuje mezinárodní přepravu zboží.

Představení BORS Holding s.r.o. – autoškola https://www.youtube.com/watch?v=h3YgNYnPoLM&t=9s

Exkurze můžete objednávat zde https://vzdelavanivsem.cz/exkurze/doprava#bors-holding-s-r-o

Děkujeme! Příště se nám představí společnost, která vytváří příběh chleba.