Najděte význam svojí mandaly - online

Pořadatel kurzu:
Centrum Mandala z. s.

Anotace:
Společně krok za krokem najdeme význam vaší mandaly a odhalíme její poselství. A to z pohodlí vašeho domova.

Popis kurzu:
Společně se ohlédneme za tím, jak jste mandalu kreslili. Použijeme techniku reflektování a díky tomu poznáte jaká jste osobnost a jaké životní scénáře nejčastěji používáte.
POMŮŽOU NÁM SLAVNÍ PSYCHOLOGOVÉ
Z asociací na barvy a tvary, které používal už Freud, vyčteme vaše současné téma. Barva, tvar a jejich vzájemné uspořádání nám dají dokonalý obraz vaší současné situace a zároveň nám prozradí co s tím. Budeme skoro lepší než C. G. Jung. Využijeme nejen základy arteterapie ale i mandalový diagnostický test, který sestavila americká artetrapeutka Joan Kelloggová.
JAK TO BUDE PROBÍHAT?
dostanete záznam z webináře Jak najít význam mandaly, abyste se na příkladu mohli podívat jak "analýza" vypadá vyplníte formulář s otázkami na vaši mandalu
během jedné hodiny spolu vše probereme po skype, facebooku (případně po telefonu) pošlu vám osnovu s otázkami pro další použití

Pojďte spolu se mnou ve šlépějích C. G. Junga a odhalte poselství svých mandal.
Najděte význam svojí mandaly - online
Na dotaz
Online
objednat Cena
800 Kč

Máte otázky ke kurzu? Pošlete zprávu pořadateli.

Abychom Vám mohli službu poskytnout, potřebujeme Váš SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Uděluji JCMM, z. s. p. o., sídlo Česká 166/11, 602 00 Brno, IČO: 750 64 707 (JCMM) souhlas se zpracováním svých osobních a citlivých údajů, které jsem uvedl/a v tomto formuláři, a údajů, které JCMM poskytnu při kariérovém poradenství realizovaném JCMM.

S mými osobními a citlivými údaji může JCMM nakládat způsobem a v největším rozsahu stanoveném v zákoně č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, a dále v obecném nařízení EU o ochraně osobních údajů č. 2016/679, a to za účelem mé účasti na aktivitách JCMM.

JCMM moje osobní a citlivé údaje neposkytne bez mého souhlasu třetím osobám s výjimkou kontrolních a nadřízených orgánů. Svůj souhlas uděluji JCMM na dobu neurčitou.

Beru na vědomí, že podle obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů mám právo:

  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po JCMM informaci, jaké moje osobní údaje zpracovává, žádat si kopii těchto údajů,
  • vyžádat si u JCMM přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
  • požadovat po JCMM výmaz těchto osobních údajů
  • na přenositelnost údajů,
  • podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo se obrátit na soud.

Nevybrali jste si?

Prohlédněte si další kurzy v podkategorii Osobní rozvoj a zájmové kurzy » Malování a manuální zručnost

Naučte se číst z mandal
Chcete rozumět mandalám? Chcete vědět víc než ostatní? Obohaťte svou relaxaci s pastelkou o čtení z mandal. Není na tom nic složitého, chce to jen trochu cviku.
Na dotaz
Centrum Mandala z. s.