Mgr. Hana Hlisnikovská

Karierová poradkyně a psychoterapeutka. Studovala obor Psychosociální vědy a Teologie na Husitské teologické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. 

Absolvovala Výcvik v kariérovém poradenství, EKS z.s. Praha a Komplexní psychoterapeutický výcvik „Solution focus“ pro práci v sociální sféře a ve zdravotnictví, Dalet Institut z.s. Olomouc. 

Má profesní zkušenost z komerční, veřejné i neziskové sféry – z oblastí personální řízení (segment IT, elektrotechniky a výroby), sociální práce a vzdělávání (veřejná správa, Mediační a terapeutické centrum, Centrum pro rodinu, dětské domovy, základní a střední školy, doprovázení pěstounských rodin) a koordinace regionálních služeb (komunitní plánování služeb, spolupráce s MAS a MAP).

„V každé oblasti a s každým klientem pracuji na základě přesvědčení, že každý člověk si pro svůj život dokáže zvolit cestu, která jej vede ke spokojenosti a naplnění. Dává mi velký smysl i radost ji společně hledat a maximálně jej podpořit tak, aby dosáhl svého cíle – a nebo se mu alespoň přiblížil.“