MS WORD

Pořadatel kurzu:
Everesta, s.r.o.

Podkategorie:
Počítačové kurzy, IT » Word

Popis kurzu:
Řadíte se mezi pokročilé uživatele, používáte tabulky, ilustrujete dokumenty pomocí obrázků a vytváříte vlastní diagramy či grafy? Záhlaví a zápatí je pro Vás samozřejmostí a do dokumentu mrskáte styly, ale přesto Vás zajímají další možnosti Wordu, které Vám mohou usnadnit práci?
Chcete vědět, jak jednoduše vygenerovat obsah celého dokumentu? Jak číslovat až od páté strany nebo jak to udělat, aby strana 12 ve Vašem dokumentu byla naležato? Jak psát popisky k obrázkům a pak se na ně automaticky odkazovat v textu?

Chcete dělat interaktivní PDF dokumenty, ve kterých nebude potřeba rolovat, ale stačí kliknout myší a dokument automaticky skočí na místo, které Vás zajímá? Postrádají Vaše obchodní nabídky interaktivitu a odkazy na internet?
Máte před sebou odevzdání diplomové práce a naskakují Vám pupínky, když přemýšlíte nad formální úpravou, seznamy obrázků, grafů, obsahem nebo rejstříkem? Nebo chcete poslat e-mail nebo dopis tisíci Vašich zákazníků ale tak, aby nebylo poznat, že byl hromadně vygenerován a vždy obsahoval informace, týkající se výlučně adresáta?

Potřebujete rychle vědět, jestli Vám klient v návrhu desetistránkové smlouvy udělal pouze ty změny, o kterých Vám napsal a neumazal náhodou někde čárku?
Výborně, jste u nás správně!

Nabyté znalosti a dovednosti:
Co Vás čeká V kurzu MS Word si ukážeme „špeky“ a praktické nástroje pro práci s textem. Postupně si projdeme vytváření stylů a celých stylových sad. Ukážeme si, jak jednoduše vygenerovat ve Wordu obsah. Projdeme a vysvětlíme si použití oddílů, jejich vlastnosti a možnosti. Ukážeme si, jak jednoduše řídi číslování nebo nestavovat různým stránkám v dokumentu různou orientaci nebo okraje. Naučíme se vytvářet popisky pro obrázky, tabulky a jakékoliv další objekty tak, abychom na závěr mohli vytvořit jejich seznam. Vysvětlíme si použití křížových a hypertextových odkazů. Ukážeme si, jak uložit dokument ve formátu PDF, podíváme se, jak efektivně sledovat změny v dokumentech nebo je porovnávat a spoustu dalších tipů pro práci s Wordem. K dispozici Vám po celou dobu kurzu bude zkušený lektor, se kterým můžete konzultovat svoje vlastní dokumenty a jejich tvorbu.

MS WORD
Na dotaz
Praha
Prezenční
Cena
2 500 Kč

Máte otázky ke kurzu? Pošlete zprávu pořadateli.

Abychom Vám mohli službu poskytnout, potřebujeme Váš SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Uděluji JCMM, z. s. p. o., sídlo Česká 166/11, 602 00 Brno, IČO: 750 64 707 (JCMM) souhlas se zpracováním svých osobních a citlivých údajů, které jsem uvedl/a v tomto formuláři, a údajů, které JCMM poskytnu při kariérovém poradenství realizovaném JCMM.

S mými osobními a citlivými údaji může JCMM nakládat způsobem a v největším rozsahu stanoveném v zákoně č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, a dále v obecném nařízení EU o ochraně osobních údajů č. 2016/679, a to za účelem mé účasti na aktivitách JCMM.

JCMM moje osobní a citlivé údaje neposkytne bez mého souhlasu třetím osobám s výjimkou kontrolních a nadřízených orgánů. Svůj souhlas uděluji JCMM na dobu neurčitou.

Beru na vědomí, že podle obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů mám právo:

  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po JCMM informaci, jaké moje osobní údaje zpracovává, žádat si kopii těchto údajů,
  • vyžádat si u JCMM přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
  • požadovat po JCMM výmaz těchto osobních údajů
  • na přenositelnost údajů,
  • podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo se obrátit na soud.

Nevybrali jste si?

Prohlédněte si další kurzy v podkategorii Počítačové kurzy, IT » Word

MS Office – základní dovednosti
Program semináře: MS Word: - spuštění programu, pojmenování dokumentu a jeho uložení - první práce s textem - vkládání textu z jiných programů či webových stránek - základy formátování - (písmo, odstavce, odrážky) - vkládání obrázků, klipartů -…
Na dotaz
TSM, spol. s r. o.
MS WORD
Řadíte se mezi pokročilé uživatele, používáte tabulky, ilustrujete dokumenty pomocí obrázků a vytváříte vlastní diagramy či grafy? Záhlaví a zápatí je pro Vás samozřejmostí a do dokumentu mrskáte styly, ale přesto Vás zajímají další možnosti Wordu,…
Na dotaz
Everesta, s.r.o.
MS Word - základní kurz
1) Spouštění programu, pojmenování dokumentu a jeho uložení 2) První práce s textem 3) Vkládání textu z jiných programů či webových stránek 3) Základy formátování – (písmo, odstavce, odrážky) 4) Vkládání obrázků, klipartů 5) Vkládání symbolů a…
Na dotaz
TSM, spol. s r. o.