Zahraniční inspiro

Unikátní možnost setkání se zahraničním odborníkem

Baví Vás odborně se rozvíjet? Sledujete trendy kariérového rozvoje pedagogických pracovníků? Toužíte po nové inspiraci ve své profesi? Kariérový rozvoj v zahraničí?

Pedagogům i ředitelům škol nabízíme pracovní setkání se zahraničním lektorem. Spolu s ním se podíváme na klíčová témata spojená s leadershipem, soft skills, komunikační dovednosti aj. … Zkrátka nudit se nebudete, snad se něco přiučíte a poslechnout si, jak funguje rozvoj pedagogů v jiné zemi, může být také užitečné.

  • jednodenní školení se zahraničním lektorem v tématu kariérového rozvoje pedagogů škol v klíčových dovednostech 
  • přeložené metodické materiály a pomůcky ze zahraniční praxe
  • odborné zahraniční zdroje

 

Odborný workshop s lektorem Mgr. Michalem Hamarem MBA  - Spolupráce školy a firmy v kontextu odborných praxí

V rámci metodického materiálu najdete užitečné příklady toho, jak klást dobře otázky v rámci poradenského rozhovoru se žákem, seznam klíčových schopností a dovedností žáků pro 21. století a dále také techniku GROW, která se využívá v koučovacím rozhovoru.

 

Workshop Nový pohled na leadership  a Spoluvytváření jako možnost leadershipu ve škole 

13. října 2022 se v JCMM konal celodenní workshop s holandským ředitelem škol, vzdělávacím specialistou, poradcem a koordinátorem Taos Institutu v Evropě Loekem Schoenmakersem Ph.D. Tento profík nás učaroval bohatými zkušenostmi se zaváděním změn ve vzdělávání po celém světě (Nizozemí, Aruba, Surinam, Belgie), vírou v to, co dělá a jak to dělá. 

Prezentace

 

Článek z odborného semináře Cross Border: Naděje v čase nejistoty

Bc. Martina Milotová

 martina.milotova@jcmm.cz

 +420 702 157 701