Kariérní poradenství nově ve Znojmě

Od září 2014 otevřelo Centrum vzdělávání všem novou pobočku ve Znojmě. Najdete ji v Podnikatelském inkubátoru na náměstí Armády 8. Máte zde možnost probrat vaši nezaměstnanost, stávající práci nebo budoucí profesní uplatnění s kariérní poradkyní. Tato služba je ZDARMA, ať potřebujete rychlou radu nebo dlouhodobější přístup. „Zaměstnání vám sice přímo nezajistíme, ale pomůžeme vám najít smysluplné řešení vaší životní situace,“ říká odborná konzultantka Soňa Ludvíková, která se všem, kteří nemohou dlouhodobě najít práci, hledají uplatnění po škole či rodičovské dovolené nebo nejsou spokojeni ve svém současném zaměstnání, bude ve Znojmě věnovat.

Pomoci si sám nebo mít k ruce odbornou radu je pořádný rozdíl.

- Domluvte si schůzku s kariérní poradkyní Radkou Kučerovou ještě dnes emailem na karieroveporadenstvi@jcmm.cz.

- Využít můžete také naši online poradnu nebo si zkusit vybrat z více než 2000 kurzů a rekvalifikací v Jihomoravském kraji z naší databáze.

Stále váháte, jak vypadá poradenství v praxi? Přečtěte si příběhy našich klientů.

Zorientovat se na trhu práce není vůbec jednoduché. Pomůžeme vám najít směr.

Centrum vzdělávání všem funguje v Brně a od března 2014 i v Hodoníně. Nyní je možnost pomoci s rozvojem kariéry a zorientovat se na trhu celoživotního vzdělávání i na Znojemsku, které se potýká s druhou nejvyšší nezaměstnaností v Jihomoravském kraji.