Při poskytování služeb a analýze návštěvnosti nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací
Registrace pro vzdělavatele Přihlášení

Národní cena kariérového poradenství pro Centrum vzdělávání všem
19.9.2014

Centrum vzdělávání všem bylo oceněno za otevřenou nabídku služeb kariérového poradenství široké veřejnosti v soutěži Národní cena kariérového poradenství 2014. Výsledky soutěže, kterou pořádá Centrum Euroguidance při Domu zahraničních služeb, byly vyhlášeny 18. září v Praze.

Cílem soutěže je prezentování příkladů dobré praxe, odměnění poskytovatelů kvalitních poradenských služeb a tvůrců výjimečných počinů v oblasti kariérového poradenství. „Těší nás, že naše služby oceňují nejen naši klienti, ale i další instituce,“ okomentovala vyhodnocení soutěže vedoucí CVV Hana Rozprýmová.

Služby kariérového poradenství pomáhají lidem rozpoznat a mobilizovat jejich osobnostní a profesní potenciál, usnadňují zapojení do dalšího vzdělávání, a tím pomáhají poznávat nové kariérní možnosti.

Centrum vzdělávání všem nabízí kariérní poradenství zdarma veřejnosti v Brně, Hodoníně a Znojmě formou osobních konzultací.