Kariérní poradenství nově v Boskovicích

V lednu 2015 otevírá Centrum vzdělávání všem novou pobočku. Najdete ji v prostorách VOŠ a SŠ v Boskovicích na ulici Komenského 1. Máte zde možnost probrat vaši nezaměstnanost, stávající práci nebo budoucí profesní uplatnění s kariérní poradkyní. Tato služba je ZDARMA, ať potřebujete rychlou radu nebo dlouhodobější přístup. „Nabízíme všem v regionu bezplatnou pomoc s rozvojem kariéry a možnost zorientovat se na trhu práce a celoživotního vzdělávání,“ říká kariérní konzultantka Martina Neumannová, která se bude v Boskovicích všem hledajícím cestu k lepšímu uplatnění věnovat.

Pomoci si sám nebo mít k ruce odbornou radu je pořádný rozdíl.

- Domluvte si schůzku s kariérní poradkyní Martinou Neumannovou telefonicky na 727 965 847 nebo emailem na neumannova@vzdelavanivsem.cz.

- Využít můžete také naši online poradnu nebo si zkusit vybrat z více než 2000 kurzů a rekvalifikací v Jihomoravském kraji z naší databáze.

Stále váháte, jak vypadá poradenství v praxi? Přečtěte si příběhy našich klientů.

Zorientovat se na trhu práce není vůbec jednoduché. Pomůžeme vám najít směr.

Centrum vzdělávání všem funguje v Brně, od března 2014 v Hodoníně a od září 2014 také ve Znojmě. Nyní je možnost pomoci s rozvojem kariéry a zorientovat se na trhu celoživotního vzdělávání i na Blanensku, jehož obyvatele také trápí vyšší nezaměstnanost v Jihomoravském kraji.

Pozn: Slavnostní otevření pobočky proběhne v rámci tiskové konference 27. ledna, využít služeb kariérní poradkyně CVV můžete ale již nyní. Domluvte si osobní schůzku v Boskovicích ještě dnes.