Podívejte se na volná místa zahraničních stáží

Hrajete si s myšlenkou vyjet za hranice na zkušenou? V tom případě pro vás Centrum vzdělávání všem může být cennou oporou. Mapujeme všechny programy, které umožňují žákům středních škol a dospělým vycestovat na několik měsíců a sbírat pracovní a životní zkušenosti. Tým CVV pro vás zpracovává aktuální výčet volných míst na vybrané stáže.

V sekci Zprostředkování stáží nyní nově najdete tabulku se zahraničními místy pro dobrovolníky. http://vzdelavanivsem.cz/zprostredkovani-stazi/dobrovolnicka. Prostřednictvím této stáže můžete na několik měsíců odjet do Rakouska, Německa či Anglie a v nejrůznějších organizacích zlepšovat jazykové i odborné dovednosti při administrativní práci, animátorské práci s dětmi či klienty v různých sociálních zařízeních, manuálních pracech, atd. Od září pak přibude tabulka s nabídkou stáží pracovních.

Že jste o zahraniční stáži ještě neuvažovali? Podívejte se na web http://vzdelavanivsem.cz/zprostredkovani-stazi, nebo se ozvěte koordinátorce Evě Blažkové blazkova@vzdelavanivsem.cz a přijďte probrat možnosti rozšíření vašich pracovních horizontů.