Kariérové poradenství na Znojemsku

 

 

 

 

 

 

Již déle než rok funguje ve Znojmě bezplatná služba kariérového poradenství. V situaci, kdy lidé z regionu s aktuálně nejvyšší nezaměstnaností v Jihomoravském kraji řeší své pracovní uplatnění, se mohou obrátit na Kateřinu Geislerovou v prostorách administrativního centra na Vídeňské třídě 25.

Kariérové poradenství Centra vzdělávání všem je určené nezaměstnaným, ale i těm, kteří se na trh práce vracejí např. po rodičovské dovolené. „Přicházejí k nám i ti, kterým v současném zaměstnání něco nevyhovuje, chtějí si rozšířit svou kvalifikaci, nebo jen nalézt nový směr, kterým by se ve své kariéře chtěli vydat. Služba je určena také absolventům nebo naopak lidem ohroženým ztrátou zaměstnání třeba ve vyšším věku. V jakékoliv situaci u nás najdou všichni odbornou pomoc i oporu,“ uvedla poradkyně CVV Kateřina Geislerová a dodala: „Jsme připraveni poskytnout rychlou radu, nebo se každému zájemci věnovat dlouhodobě a pracovat systematicky na jeho osobním rozvoji.“

Služby CVV jsou zdarma. Termín konzultace lze dohodnout s kariérovou poradkyní předem telefonicky na čísle 727 969 592 nebo emailem na adrese znojmo@vzdelavanivsem.cz.

 

Kromě poradenství přímo na místě mohou lidé kdykoliv bezplatně využívat také přehlednou internetovou databázi kurzů nabízející aktuálně téměř čtyři tisíce seminářů a rekvalifikací v kraji.