Kariérové poradenství v roce 2015 pomáhalo

V druhé polovině roku 2015 využilo naší služby kariérového poradenství v Brně, Hodoníně, Znojmě a Boskovicích 80 klientů. Celkem 86 % z nich bylo s přístupem kariérového poradce velmi spokojeno, jak vyplynulo z pravidelné evaluace. Podrobnější výsledky zpětné vazby shrnuje infografika. 

 

Jak klientům informace a zkušenosti z kariérového poradenství pomohly?

"Vylepšila jsem grafickou i obsahovou stránku svého životopisu. Několik potenciálních zaměstnavatelů pochválilo můj nově vytvořený životopis. Dále jsem na základě rad zlepšila obsahovou stránku svého motivačního dopisu, což se také setkalo s pozitivními ohlasy."

"Pomohlo mi to hlavně v tom, že jsem věděla, že můžu chodit za někým, kdo mě při hledání práce podporuje, rozumí mi, vyslechne mě a řeší i širší problémy (po psychické stránce, zapojení rodiny...), které ale vlastně s hledáním souvisí."

“Odhalení silných stránek, a hlavně dodání odvahy zkusit to, na co jsem si myslela, že nemám (znalosti, schopnosti, sílu).”

"Informace a rozhovory mi částečně pomohly ujasnit si v hlavě některé skutečnosti a hodnoty v životě."

 

K úplné spokojenosti některým klientům chybělo například:

"Najít si podle rad vysněnou práci."

 

Evaluační dotazníky vyhodnocují naši poradci pravidelně a na základě podnětů od klientů neustále pracují na zkvalitňování služby kariérového poradenství.

Pokud řešíte nějaký problém týkající se pracovního uplatnění, využijte i vy kariérové poradenství. Kontaktujte nás v Brně, Boskovicích, Hodoníně nebo Znojmě a domluvte si termín první osobní schůzky, na které probereme vaši situaci a společně nachystáme plán rozvoje. Pomoci si sám nebo mít k ruce odbornou radu je pořádný rozdíl.

 

P.S. Infografiku si můžete zobrazit v lepším rozlišení v PDF souboru níže.