V Hodoníně mohou lidé objevovat a rozvíjet svůj pracovní talent

Ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou Hodonín pořádáme 21. a 22. dubna dvoudenní seminář Objev svůj jedinečný talent a rozvíjej ho. Díky podpoře Jihomoravského kraje se jej mohou účastnit zdarma všichni, kteří řeší své pracovní uplatnění, potřebují znovu objevit či nasměrovat osobní vize nebo chtějí začít podnikat. „Každý, kdo hledá správný směr, může objevit svůj talent a díky koučovacím technikám pojmenovat své vize,“ shrnula zaměření semináře jeho lektorka Miluše Těthalová, kariérová poradkyně Centra vzdělávání všem v Hodoníně. Účastníci se dotknou i témat souvisejících s marketingem, sociálními sítěmi, komunikací, motivací i asertivitou. Součástí semináře bude konzultace životopisu a příprava na přijímací pohovor, ale také například tvorba business plánu. „Zaměříme se na žádané téma plánování podnikání a související dotační možnosti,“ dodal přednášející Michal Švagerka, ředitel OHK Hodonín. Informace ze semináře tak zužitkuje široké spektrum zájemců - začínající podnikatelé, OSVČ, maminky na či po mateřské dovolené, absolventi, zaměstnaní i nezaměstnaní, nebo kdokoliv, kdo hledá ten správný směr.

Právě koučink zaměřený na osobní rozvoj je v současné době velmi žádaný. „Potřeba pochopit se, uvědomit si a umět pojmenovat silné stránky a začít je využívat, je investice do sebe sama a to nejlepší, co může každý ve svém životě udělat. Chceme tato témata nyní nabídnout lidem také na Hodonínsku,“ přiblížila motivaci k uspořádání semináře dostupného široké veřejnosti certifikovaná koučka Těthalová.

Seminář se uskuteční 21. a 22. dubna 2016 od 9 do 13 hodin ve školicí místnosti OHK na ulici Kasárenská 4. Registrační formulář naleznou zájemci na webu www.ohkhodonin.cz.