Jak uplatnit kariérové poradenství v každodenní HR praxi?

Nahlédněte pod pokličku kariérového poradenství. Z jiného úhlu pohledu se můžete podívat na to, jaká témata řeší lidé, kteří hledají zaměstnání nebo uvažují o změně ve své kariéře. Na vlastní kůži můžete zažít a v praxi poté využít techniky kariérového poradenství.

Přijďte 7. března na bezplatný seminář, kde vám naši školitelé ukáží, jak posílit rozvoj zdravé atmosféry ve společnosti, porozumění potřebám zaměstnanců, vzájemnou důvěru
a tím i jejich výkon a angažovanost.

 

Nechte se inspirovat technikami používanými v kariérovém poradenství:

Co se na naučíte?

Komu je akce určena?

 


Kdy: úterý 7. března 2017 v 15–17 hodin

Kde: JIC INMEC, Purkyňova 649/127, Brno-Medlánky, 612 00

Seminář je zdarma.


REGISTRACE ZDE


 

Přednášející

Viktor Kulhavý

Viktor vystudoval psychologii na Masarykově univerzitě a vedle toho vlastní také diplom z oboru finance a management. Věnuje se vzdělávání v oblasti personálního řízení, působí jako lektor rozvojových kurzů. Podílí se na výzkumu nezaměstnanosti na Masarykově univerzitě. Úspěšně absolvoval kurz „CH-Q mapování kompetencí úroveň 1: Řízení vlastních kompetencí.

Viktor Kulhavý

 

Eva Dvořáková

Eva má zkušenosti z oblasti HR psychologie a více než 6 let se věnuje trainingu a koučování. Vystudovala psychologii a momentálně v rámci svého doktorandského studia na Masarykově univerzitě vede výzkum zaměřený na talent management.

Eva Dvořáková

 

Kateřina Geislerová

Kateřina pracuje jako lektor, assessor, projektový manažer a pracovní poradce. V oblasti personalistiky se pohybuje od roku 2006. Zaměřuje se především na přípravu a realizaci různých forem výběrových řízení lidí na rozličné pracovní pozice pro komerční společnosti, státní i neziskový sektor.

Kateřina Geislerová