Konferenci věnovanou kariérovému poradenství ve školách připravuje s podporou Jihomoravského kraje Centrum vzdělávání všem

Tisková zpráva

Téma kariérového poradenství ve školách otevře ve středu 14. června od 9.00 hodin konference Kariérové poradenství ve školní praxi. Určena je především pedagogům, kariérovým a výchovným poradcům a školním psychologům ze základních, středních a vyšších odborných škol. Otevřena je však i dalším zájemcům o dané téma. Podporu při hledání práce potřebuje nejen velká část nezaměstnaných, ale i ti, co se na pracovní trh teprve chystají vstoupit. Otázkou „Kam po škole?“ se během studia zabývá většina mladých lidí. Jak s nimi a tématem volby povolání na školách pracovat?

Dopoledne bude na konferenci věnováno příkladům dobré praxe z oblasti kariérového poradenství u nás i v zahraničí. Odpoledne se přibližně stovka účastníků zapojí do praktických workshopů, ze kterých si odnesou inspiraci pro svou práci, především se žáky a studenty na školách.

Vážení novináři, nenechte si ujít jedinečnou příležitost detailně prozkoumat aktuální téma, které je v současnosti diskutované napříč Českou republikou. Těšíme se na Váš zájem v den konání akce.

 

14. června 2017 od 9 do 15 hodin

v Administrativním a školícím centru, Cejl 73, Brno

 

Konference se koná pod záštitou JUDr. Jany Pejchalové, radní JMK, v rámci Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání Jihomoravského kraje. Zástupci pořádajícího Centra vzdělávání všem Vám budou k dispozici. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat:

Organizátorka: Mgr. Dana Sklenářová / 727 813 552 / sklenarova@vdelavanivsem.cz

PR a média: Veronika Hollerová / 777 908 294 / hollerova@vzdelavanivsem.cz