Chystáme seminář o zdravé kariéře

Je dobré vědět, co dělám, proč to dělám, zda mě to naplňuje a co mi chybí. Máte ale v souvislosti se svou kariérou na tyto otázky odpověď? Když se budete o svou kariéru starat stejně jako o své zdraví, sociální vztahy nebo psychickou pohodu, bude zdravou součástí vašeho života. Jak na to?

Ať už jste zaměstnancem, personalistou, manažerem či máte zájem o kariéru svých spolupracovníků v popisu práce, přijďte zjistit několik užitečných tipů kariérního “hygienického“ minima. Bezplatný dvouhodinový seminář pořádáme 1. listopadu od 15 hodin v Brně na JICu.

 

Společně budeme hledat odpovědi na otázky:

Komu je akce určena?

Personalistům, profesionálům a zájemcům o HR

Manažerům začínajících i zavedených firem

Všem zaměstnancům, kteří se chtějí dobře starat o svou kariéru


Kdy: středa 1. listopadu 2017 / 15–17 hodin

Kde: JIC INMEC, Purkyňova 649/127, Brno-Medlánky, 612 00

Seminář je zdarma.


Chci se přihlásit


Lektoři:

Viktor Kulhavý

Viktor vystudoval psychologii na Masarykově univerzitě a vedle toho vlastní také diplom z oboru finance a management. Věnuje se vzdělávání v oblasti personálního řízení, působí jako lektor rozvojových kurzů. Podílí se na výzkumu nezaměstnanosti na Masarykově univerzitě. Úspěšně absolvoval kurz „CH-Q mapování kompetencí úroveň 1: Řízení vlastních kompetencí.

Viktor Kulhavý

 

Eva Dvořáková

Eva má zkušenosti z oblasti HR psychologie a více než 6 let se věnuje trainingu a koučování. Vystudovala psychologii a momentálně v rámci svého doktorandského studia na Masarykově univerzitě vede výzkum zaměřený na talent management.

Eva Dvořáková

 

Kateřina Geislerová

Kateřina pracuje jako lektor, assessor, projektový manažer a pracovní poradce. V oblasti personalistiky se pohybuje od roku 2006. Zaměřuje se především na přípravu a realizaci různých forem výběrových řízení lidí na rozličné pracovní pozice pro komerční společnosti, státní i neziskový sektor.

Kateřina Geislerová