Letní jízda za kariérovým poradenstvím

Vyrážíme na Boskovicko do malých obcí - využijte léto ke změně

Hledáte práci, potřebujete změnu, chcete, aby vás současná práce bavila? Vyzkoušejte kariérové poradenství. Konzultovat můžete s Pavlou Frňkovou, Vaškem Vydrou, Katkou Geislerovou a Martinou Milotovou.

 

 

Kde se můžeme potkat?

10. 7. Lysice 11.0013.00 ( před nákupním střediskem na ul. Komenského 580 ), Kunštát 14.0016.00 ( náměstí Krále Jiřího, pod lípami u sochy ), Letovice 17.0019.00 (Masarykovo náměstí, naproti MěÚ)

11. 7. Boskovice 9.0013.00, Masarykovo nám., venkovní prostory pod radnicí

 

Přesné místo a čas setkání sledujte na obecních vývěskách, v obecním rozhlase, na FB nebo nás kontaktujte zde:

E: frnkova@vzdelavanivsem.cz            T: 727 965 847

Využijte možnosti jednorázové konzultace i dalších konzultací následně na nejbližší pobočce v Boskovicích. Najdete nás i na dalších místech. Všechna setkání jsou bezplatná.

Kdo za námi může přijít?

Rádi se setkáme s dětmi, které zajímá volba povolání, s rodiči, kteří řeší totéž, u svých dětí nebo u sebe. Těšíme se na maminky na mateřské, které řeší návrat do práce a kohokoli, kdo hledá změnu práce. Přijít za námi mohou dlouhodobě i krátkodobě nezaměstnaní a všichni, kdo potřebují udělat změnu.

Proč za námi zajít?

Konzultace životopisu, motivačního dopisu, příprava na pohovor, rozhodování o volbě nebo změně zaměstnání.


10 let praxe - čas na změnu. Nebo taky ne.

Radim vyhledal služby kariérového poradce, když zvažoval změnu zaměstnání. Vyměnit obor po 10 letech praxe nebo zvolit rekvalifikaci? Důvodem, proč definitivní rozhodnutí zvažoval, byla mimo jiné stávající životní situace.

Při konzultacích, zjistil, co jej baví a jaké má kompetence. Pomocí karet hodnot zjistil, které jsou pro něj v oblasti práce nejdůležitější.

Zvažoval jiný obor. Pomocí škály rozhodování dospěl k závěru, že tato varianta by znamenala krok do neznáma, což kvůli jeho osobní situaci odporovalo hodnotám. Rozhodl se zůstat v oboru a získat pomocí kurzu jinou specializaci.

Kde je Radim dnes?

S pomocí specialistů na další vzdělávání vyhledal několik kurzů, stanovil si priority v zaměstnání a rozeslal životopisy. Dnes si vybírá z několika nových pracovních nabídek.

“Děkuji Vám za konzultace a rady, které jste mi dala. Musím Vám tuhle službu i Vás pochválit, hodně jste mi pomohla.” Radim


Kontaktní osoba Pavla Frňková

frnkova@vzdelavanivsem.cz

T: 727 965 847

www.vzdelavanivsem.cz