Kariérní poradci z Centra vzdělávání všem budou pomáhat v kavárnách

Dvě brněnské kavárny se na dva dny promění v kariérní poradny. Centrum vzdělávání všem připravilo na 30. a 31. října pro širokou veřejnost akci Kariérní poradenství u kávy, kam si lidé mohou přijít popovídat s odborníky o směřování pracovní dráhy, o svých problémech a pracovních plánech.  

Kariérní poradenství u kávy se odehraje ve středu 30. a čtvrtek 31. října v kavárně Práh ve Vaňkovce a v kavárně Atlas v sále B. Bakaly od 10 do 17 hodin.

„Do Centra vzdělávání všem se od zahájení činnosti v březnu dochází pravidelně radit na dvě stě padesát lidí. Chceme i ostatním, kteří třeba zatím nenašli odvahu, nabídnout možnost  probrat své pracovní obavy, strachy a plány v neformálním prostředí kaváren,“ říká vedoucí Centra vzdělávání všem Beáta Holá.

V obou kavárnách budou k dispozici zkušení kariérní poradci Centra vzdělávání všem. Lidé se mohou přijít poradit v nejrůznějších pracovních otázkách – od lepší přípravy na pohovory, seberozvoji skrze celoživotní vzdělávání, přes změnu zaměstnání až po start vlastního podnikání. Poradenství bude zdarma, na konzultaci se není potřeba předem objednávat. Kariérního poradce zájemci v kavárně najdou snadno – podle stolečku označeného nápisem Kariérní poradenství u kávy a modré květiny v klopěJ