Jazyková laboratoř – otestujeme vaše znalosti a poradíme s kurzy

Hryže vás špatné svědomí ohledně cizích jazyků? Víte, že byste na nich měli pracovat, ale netušíte, jak dobře či špatně na tom jste? A hlavně kde a jak na nich pracovat? 

Centrum vzdělávání všem připravilo na středu 20. listopadu akci nazvanou Jazyková laboratoř. Od 15 do 21 hodin bude v brněnském Cafe Atlas k dispozici konzultantka Beáta Holá, se kterou budete moci rozebrat možnosti zlepšení v anglickém a/nebo německém jazyce.  

A jak to bude celé probíhat?
V cvičné konverzaci zjistíme vaši momentální jazykovou úroveň. Na základě konverzace získáte od konzultantky rady a tipy, jak na svém jazykovém vzdělávání pracovat, kam se obrátit a jaký kurz zvolit.

Pokud chcete konzultovat jiné jazyky, můžete se i přesto zastavit. Konzultaci ohledně kurzů a učení jazyků získáte, jen bez konverzace v daném jazyce ;)

Co: Jazyková laboratoř 
Kdy: 20. listopadu od 15.00 do 21.00
Kde: Cafe Atlas, Bílý dům, Žerotínovo náměstí 6, Brno
Cena: Zdarma

Umět cizí jazyk se totiž hodí každému. Ne všichni k jejich zvládnutí dojdeme stejnou cestou. Najděte spolu s námi tu svou.

Jazyková laboratoř se koná v rámci Týdne vzdělávání dospělých, více informací o celém projektu a další vzdělávací akce najdete na http://www.tydnyvzdelavani.cz