Výzva k registraci na mezinárodní konferenci IAEVG

Staňte se hosty mezinárodní konference "Kariérové ​​poradenství pro inkluzivní společnost", která se uskuteční ve dnech 11. - 13. září 2019 v Bratislavě. Jde o prestižní událost s dlouholetou tradicí, kterou zastřešuje "Mezinárodní asociace pro studijní a profesní poradenství" (IAEVG) - nejstarší a největší mezinárodní organizace v oblasti kariérového poradenství, která měla v roce 2017 16 000 institucionálních a individuálních členů z 36 zemí.

 

 

Letos dostalo příležitost uspořádat konferenci historicky poprvé Slovensko. Konference je spolupořádána Sdružením pro kariérové ​​poradenství a rozvoj kariéry společně s Euroguidance Slovensko a s českými partnery: se Sdružením pro kariérové ​​poradenství a kariérový rozvoj, s Ústavem pedagogických věd Masarykovy univerzity v Brně a s Centrem Euroguidance Česká republika.

Záštitu nad konferencí převzalo slovenské Ministerstvo školství, vědy, výzkumu a sportu a Ministerstvo práce, sociálních věcí a rodiny.

Jde o skvělou příležitost setkat se přibližně s 350 nejvýznamnějšími vědci, kariérovými poradci a s tvůrci politik v oblasti kariérového poradenství a sociální inkluze z celého světa i aktivně se účastnit konference s příspěvkem na některé z témat konference.

Výzva k předkládání příspěvků je otevřena do 31. 3. 2019.

Více informací naleznete na webové stránce www.iaevgconference2019.sk.