Hledání a rozvoj silných stránek – konference o kariérovém poradenství 12. 6. 2019

Spolupráce pro budoucnost: Hledání a rozvoj silných stránek

Kolik lidí, tolik jedinečných osobností, silných stránek a talentů. Pojďme společně objevovat skrytý potenciál a pomáhejme zažívat úspěch.

Třetí ročník konference o kariérovém poradenství je opět určen především pedagogům, kariérovým a výchovným poradcům a školním psychologům ze základních, středních a vyšších odborných škol. Vítaní jsou však všichni zájemci o rozvoj kariérového poradenství.

Setkáme se 12. června 2019 v Administrativním a školicím centru, Cejl 73, Brno.

Těšit se můžete na řečníky, kteří vás inspirují a lektory, kteří s vámi budou sdílet zkušenosti. V dopolední části proběhnou plenární příspěvky, odpoledne bude věnováno praktickým workshopům.

Přijďte si dobít baterky a získat zdroje pro vaši další práci! Program průběžně aktualizujeme. REGISTRACE UKONČENA!

Konference se koná v rámci projektu KaPoDaV - Podpora kariérového poradenství, podnikavosti pro udržitelný rozvoj a dalšího vzdělávání v Jihomoravském kraji. Nad konferenecí převzala záštitu JUDr. Jana Pejchalová, členka Rady Jihomoravského kraje.

Konferenci věnovanou kariérovému poradenství připravuje s podporou Jihomoravského kraje Jihomoravské centrum pro mezinárodní mobilitu, z.s.p.o. prostřednictvím služby Centra vzdělávání všem.


Pokud máte dotazy či připomínky, kontaktujte prosím Danu Sklenářovou: sklenarova@vzdelavanivsem.cz.

Podívejte se, jaká atmosféra byla na konferenci v loňském roce