Vzdělavatelé pozor — rozšiřujeme databázi!

Zveme vzdělavatele, kteří nabízejí kurzy pro dospělé především v Jihomoravském kraji. Naším cílem je poskytnout veřejnosti databázi s širokou škálou možností rozvojových i rekvalifikačních kurzů. Zájemcům o kurzy nabízíme faktickou podporu na telefonu a e-mailu. Kurzy z databáze doporučujeme klientům při kariérním poradenství.

REGISTRUJTE SE ZDE.

Proč je naše databáze užitečná?

1. V rámci celé ČR je databáze zcela unikátním projektem. Podobná databáze s takto vyčerpávajícím seznamem všech vzdělavatelů v jednom kraji u nás neexistuje.

2. Za naší databází se skrývají konkrétní lidé, kteří ji aktivně spravují. Pokud jim zavoláte, napíšete e-mail či přijdete osobně, vaše návrhy a připomínky budou řešit.

3. Databáze je stoprocentně navázána na služby JCMM. Kariéroví poradci a koordinátoři s databází aktivně každý den pracují a doporučují vhodné kurzy našim klientům. Kdo v databázi není, nemůže být doporučen.

4. Databáze poskytuje možnost hodnocení kvality jednotlivých vzdělavatelů uživateli (systém hvězdiček a komentářů). Prostor k hodnocení je dán všem návštěvníkům kurzů, hodnocení je tedy nestranné a díky sledování podezřelých či nevhodných komentářů navíc také férové.

5. V budoucnu bude také možné získat Pečeť kvality, kterou bude navrhovat nezávislá instituce. Pokud zaměstnavatel v našem testu prokáže danou kompetenci, získá na dva roky Pečeť kvality a zvýší tak svou atraktivitu v rámci databáze.


Pokud v databázi chybíte a chcete se zapojit, napište nám na e-mail  databaze@jcmm.cz  nebo volejte na tel. +420 601 344 241.