S poradcem online

Není náhodou teď ta pravá chvíle na to, zastavit se a zvážit svou profesní dráhu?

My si to v JCMM myslíme taky, a tak nepolevujeme a nabízíme klientům i nyní možnost uplatnit svůj potenciál. Současná situace přímo vyzývá k rozpohybování evropských poradenských trendů v České republice. Proto se nebojte konzultací se svým kariérovým poradcem online.

 

Kdy jindy, když ne teď, můžeme společně přijít na chuť novým cestám, jak vést rozhovor a pracovat na dálku. My, poradci v JCMM, neleníme a konzultujeme s klienty prostřednictvím služby Hangouts meet. Že nevíte, o co jde? Nikdy jste s nikým takto nemluvili? Myslíte si, že to není dost dobré pro řešení vašeho tématu? Bojíte se, že na to váš počítač nebo vaše IT dovednosti nedosáhnou? Zůstaňte v klidu. Kariérový poradce vás bezpečně provede procesem online konzultování, vysvětlí vám, jak to poběží a pokud budete mít pocit, že to není správné místo, domluvíte se na pozdější osobní kontakt. Ale víte co? Ještě nám to nikdy žádný klient neřekl.

Počítáme i s tím, že spadne síť. No, a tak jí spolu znovu nahodíme. Stejně, jako vaši důvěru v informační technologie, které nám dovolují překonávat bariéry a kterým jsme teď v JCMM vděční víc, než kdy jindy.