Vyhledávání

Vyhledávání:


Pro ZŠ


O službě


Vaše příběhy


Poradci


Pro firmy
Jste firma, která hledá partnera ke spolupráci mezi středními školami? Můžete se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme zprostředkovat kontakt se školou ve Vámi poptávaném oboru.  Nebo se podívejte na Přehled středních škol na webu vyberskoly.cz, kde najdete kompletní nabídku jihomoravských středních škol a jejich oborů.  Vybrat si tak můžete dle svých potřeb konkrétní školu a oslovit ji. Ilona Staňková  ilona.stankova@jcmm.cz  +420 601 344 241

Pro školy
Proč vlastně vznikla databáze firem nabízejících exkurze?  Jako pomoc a podpora pedagogům při hledání firem, které rády přivítají žáky základních a středních škol, a umožní zažít reálnou atmosféru výrobního procesu. Pedagogové zde mohou čerpat inspiraci z různých oborů, jako např. technika, IT, služby nebo z oborů potravinářství a chemie. Stačí si jen rozkliknout příslušnou dlaždici a najít vám blízkou firmu.  Při výběru vhodné firmy Vám také mohou pomoci profesní sdružení. Nezávislé…

Automotive


Užitečné pomůcky


Chat


Doprava
Virtuální páska přestřižena - vítejte v databázi vzdělávání
(8. března) Hromadným oslovením všech vzdělavatelů v Jihomoravském kraji spustila databáze Centra vzdělávání všem svůj plný provoz.

Zajímavé vzdělávací akce a networking
(19. března 2013) Přinášíme vám seznam několika zajímavých (nejen) jihomoravských akcí, kde se můžete něco zajímavého přiučit, rozšířit si obzory a získat zajímavé kontakty pro svou práci.

Centrum vzdělávání všem otevřeno!
(19. března 2013) Od středy 20. března máme otevřeno, můžete nám zavolat, navštívit nás, přijít se poradit. Najdete nás v Bosonohách na Pražské ulici 38b. Na webu můžete vybírat ze seznamu vzdělávacích kurzů. Všechny jsou přehledně seřazeny podle oborů, lokality a ceny.

Z rozhovoru časopisu MUNI - Beáta Holá
Právě otevíráme Centrum vzdělávání všem, instituci, která by měla nabídnout kariérní poradenství a pomoc při vzdělávání všem, kteří to se sebou ještě nezabalili. Projekt je experimentem, který nemá v Česku obdoby, je to takový můj vzdělávácí Everest.

Startuje nová instituce Centrum vzdělávání všem
Startuje nová instituce Centrum vzdělávání všem

Brněnský deník: Zařízení stáže? Pomůže nové centrum
Trochu srazit hrozivé číslo jedenasedmdesát tisíc nezaměstnaných v Jihomoravském kraji chce nové Centrum vzdělávání všem, které se včera otevřelo v Brně. Zaměřuje se také na čerstvé absolventy nebo na starší lidi, kteří chtějí změnit svou kariéru.

MF DNES: Centrum vzdělávání všem pomůže v kariéře
V Brně vzniklo Centrum vzdělávání všem. Projekt má pomoci zaměstnanosti v Jihomoravském kraji.

Grant v programu SVES pro odborníky ve vzdělávání
(25. března) Ještě do čtvrtka 28. března mají odborníci ve vzdělávání možnost přihlásit se do 1. kola výběrového řízení na grant na studijní návštěvu v akademickém roce 2013/2014 v rámci programu SVES.

Mateřská dovolená a práce – jde to!
(5. dubna 2013) Mateřská dovolená a práce, lze tyto dvě odpovědné a namáhavé aktivity sloučit? Díky službám brněnského Coworking centra je práce na mateřské dovolené rozhodně jednodušší.

Zelená škola ze saského příhraničí čeká na české dobrovolníky
(23. dubna) Centrum vzděláváním všem pro vás mapuje všechny užitečné možnosti pracovních stáží v okolních zemích. Podařilo se nám navázat spolupráci s německou organizací “Zelená škola bez hranic” ze Saska, která v rámci programu European Voluntary Service poskytuje stáže pro dobrovolníky, dokonce i pro ty, kterým je více než 50 let. A jak její název napovídá, ani hranice nejsou v tomto případě překážkou!


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace