Vyhledávání

Vyhledávání:


Pro ZŠ


O službě


Vaše příběhy


Poradci
Mgr. Pavla Frňková pavla.frnkova@jcmm.cz  727 965 847 Pavla pracuje jako kariérová poradkyně, lektorka, koordinátorka škol v projektu iKAP II JMK, koučka, terapeutka a supervizorka. Absolvovala arteterapeutický výcvik, Komplexní výcvik v terapii a poradenství zaměřeném na řešení a nyní je frekventantkou výcviku Na řešení orientovaná supervize a koučování. Je držitelkou certifikátu Reteaming® kouče. Má zkušenosti z oblasti sociálních služeb, kariérového…

Pro firmy
Jste firma a hledáte budoucí zaměstnance mezi absolventy základních a středních škol? Přidejte se k nám a představte svoji cestu za úspěchem. Přibližte realitu výrobního světa žákům, studentům a pedagogům ZŠ i SŠ.   Nemáte dostatečné kapacity k realizaci exkurzí? Máme pro vás jeden tip   Dnes můžete fungovat i na dálku, virtuálně, distančně (školáci v tom mají bohatou praxi!).   Neděláte exkurze, ale máte odborníky, které můžete nabídnout škole k výuce?  Najděte si tu pravou školu na…

Pro školy
Jste zvědaví, jaká panuje atmosféra ve firmách, o kterých uvažujete jako o svém budoucím zaměstnavateli? V jakém prostředí zaměstnanci pracují, co mají na sobě, kde obědvají? To vše vám mohou přiblížit exkurze! Že nemůžete přijít osobně? Nevadí, můžete se projít po firmě virtuálně. Náš portál vám nabízí obsáhlý seznam firem z různých odvětví, které se těší na vaši návštěvu   Školy, přemýšlíte o spolupráci s firmou? Pomůžou vám odborníci z profesních sdružení. Nic nehledejte, tady máte…

Automotive
Níže v nabídce naleznete přehled firem, které nabízejí exkurze pro žáky a pedagogy. Stačí si jen vybrat, objednat prohlídku předem na uvedených kontaktech jednotlivých společností a dostavit se na místo v domluvený termín.  Nemůžete se spojit s vybranou firmou? Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme. Společnost AGROTEC a.s. je největším dodavatelem pozemní techniky působící již 30 let na trzích České…

Užitečné pomůcky


O konzultacích


Doprava
Virtuální páska přestřižena - vítejte v databázi vzdělávání
(8. března) Hromadným oslovením všech vzdělavatelů v Jihomoravském kraji spustila databáze Centra vzdělávání všem svůj plný provoz.

Zajímavé vzdělávací akce a networking
(19. března 2013) Přinášíme vám seznam několika zajímavých (nejen) jihomoravských akcí, kde se můžete něco zajímavého přiučit, rozšířit si obzory a získat zajímavé kontakty pro svou práci.

Centrum vzdělávání všem otevřeno!
(19. března 2013) Od středy 20. března máme otevřeno, můžete nám zavolat, navštívit nás, přijít se poradit. Najdete nás v Bosonohách na Pražské ulici 38b. Na webu můžete vybírat ze seznamu vzdělávacích kurzů. Všechny jsou přehledně seřazeny podle oborů, lokality a ceny.

Z rozhovoru časopisu MUNI - Beáta Holá
Právě otevíráme Centrum vzdělávání všem, instituci, která by měla nabídnout kariérní poradenství a pomoc při vzdělávání všem, kteří to se sebou ještě nezabalili. Projekt je experimentem, který nemá v Česku obdoby, je to takový můj vzdělávácí Everest.

Startuje nová instituce Centrum vzdělávání všem
Startuje nová instituce Centrum vzdělávání všem

Brněnský deník: Zařízení stáže? Pomůže nové centrum
Trochu srazit hrozivé číslo jedenasedmdesát tisíc nezaměstnaných v Jihomoravském kraji chce nové Centrum vzdělávání všem, které se včera otevřelo v Brně. Zaměřuje se také na čerstvé absolventy nebo na starší lidi, kteří chtějí změnit svou kariéru.

MF DNES: Centrum vzdělávání všem pomůže v kariéře
V Brně vzniklo Centrum vzdělávání všem. Projekt má pomoci zaměstnanosti v Jihomoravském kraji.

Grant v programu SVES pro odborníky ve vzdělávání
(25. března) Ještě do čtvrtka 28. března mají odborníci ve vzdělávání možnost přihlásit se do 1. kola výběrového řízení na grant na studijní návštěvu v akademickém roce 2013/2014 v rámci programu SVES.

Mateřská dovolená a práce – jde to!
(5. dubna 2013) Mateřská dovolená a práce, lze tyto dvě odpovědné a namáhavé aktivity sloučit? Díky službám brněnského Coworking centra je práce na mateřské dovolené rozhodně jednodušší.

Zelená škola ze saského příhraničí čeká na české dobrovolníky
(23. dubna) Centrum vzděláváním všem pro vás mapuje všechny užitečné možnosti pracovních stáží v okolních zemích. Podařilo se nám navázat spolupráci s německou organizací “Zelená škola bez hranic” ze Saska, která v rámci programu European Voluntary Service poskytuje stáže pro dobrovolníky, dokonce i pro ty, kterým je více než 50 let. A jak její název napovídá, ani hranice nejsou v tomto případě překážkou!