Počítačové kurzy, IT

kurzů a vzdělávacích aktivit

vzdělavatelů
Počítačové kurzy, IT

V kategorii počítačové kurzy a IT naleznete kurzy, které vám mohou pomoci k lepšímu uplatnění nebo získání nového zaměstnání v žádaných profesích, jako jsou IT specialista, správce sítě, IT technik, programátor, web designer, grafik. V této kategorii si také můžete nalézt výuku programu Excel, Word, všeobecný kurz práce s PC, tvorby webových stránek apod.

Správce sítě

Pokud zvolíte doplnění kvalifikace nebo rekvalifikační kurz správce sítě, seznámíte se s nejmodernějšími trendy v oblasti síťových technologií s důrazem na získávání praktických dovedností, naučíte se, jak konfigurovat technologie, instalovat a zabezpečovat server a zálohovat a monitorovat data. Nejčastěji se kurzy zaměřují na operační systém Windows, software Autodesk atd. Správce sítě umí po absolvování kurzu také složit PC včetně zapojení periferních zařízení, má přehled o možnostech a využití technologií počítačových sítí, umí nastavit a zabezpečit bezdrátové Wi-Fi sítě atd. Uplatnění může správce sítě nalézt v prostředí firem, škol nebo veřejných institucí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace