Exkurze pro žáky

Přehledná databáze firem, poskytujících exkurze pro žáky je tady. Přinášíme ji jako pomoc a podporu pedagogům při hledání firem, které rády přivítají žáky základních a středních škol. Najdete mezi nimi firmy, které umožní zažít reálnou atmosféru výrobního procesu. Jsou z různých oborů a především, mají s exkurzemi zkušenosti a se školami spolupracují dlouhodobě. 

 

 

 

Stačí si jen vybrat, objednat prohlídku předem na uvedených kontaktech jednotlivých společností a dostavit se na místo v dohodnutý termín. Pedagogové zde mohou čerpat inspiraci z různých oborů, jako jsou řemesla, služby, technické obory, IT a ostatní. Stačí si jen rozkliknout příslušnou záložku a najít požadovanou firmu v oboru.

Chybí vám zde firma z nějakého konkrétního oboru? Dejte nám vědět, rádi ji zkontaktujeme a přidáme. Pracujeme na zlepšování databáze firem. Pokud jste ji využili, zajímá nás váš názor. Dejte nám, prosím, vědět své poznatky a postřehy pomocí dotazníku.


Nemůžete se spojit s vybranou firmou? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Ilona Staňková
Specialista dalšího vzdělávání
ilona.stankova@jcmm.cz
+420 601 344 241

Rozvíjíme profesní kompetence pedagogických pracovníků, kteří realizují kariérové poradenství a podporujeme pracovníky škol v realizaci dalšího profesního vzdělávání směrem k cílovým skupinám.