Jazykové kurzy

kurzů a vzdělávacích aktivit

vzdělavatelů
Jazykové kurzy

V kategorii jazykové kurzy naleznete kurzy, které vám mohou pomoci k lepšímu uplatnění nebo získání nového zaměstnání. Znalost cizích jazyků, jako je angličtina, němčina, ruština nebo španělština, je dnes nezbytnou součástí nejen manažerských pozic, ale i těch administrativních a technických.

Japonština

Pokud zvolíte doplnění kvalifikace nebo kurz exotického cizího jazyka jako je japonština, nahlédnete zároveň do tajů japonské kultury, která je s tamní řečí spojena. V rámci měsíčních, pololetních či celoročních kurzů se mohou různé úrovně zájemců od začátečníků až po pokročilé zdokonalovat v japonštině a připravit se na získání osvědčení a certifikátů. Japonština patří mezi nejobtížnější jazyky na světě. Odměnou za trpělivost vám však může být nejen poznání vzdáleného světa Země vycházejícího slunce nebo oblíbených japonských anime, ale i konkurenční výhoda znalosti jednoho z nejtěžších živých jazyků.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace