Jazykové kurzy

kurzů a vzdělávacích aktivit

vzdělavatelů
Jazykové kurzy

V kategorii jazykové kurzy naleznete kurzy, které vám mohou pomoci k lepšímu uplatnění nebo získání nového zaměstnání. Znalost cizích jazyků, jako je angličtina, němčina, ruština nebo španělština, je dnes nezbytnou součástí nejen manažerských pozic, ale i těch administrativních a technických.

Španělština

Pokud zvolíte doplnění kvalifikace nebo kurz španělštiny, získáte základní slovní zásobu nutnou pro každodenní život. Pracovat můžete v průběhu intenzivního krátkodobého nebo naopak dlouhodobého kurzu na jistotě. Osvojíte si základní fráze užitečné při cestování nebo dovolené, procvičíte si komunikaci. Španělština je úředním jazykem nejen ve Španělsku, ale ve většině států Jižní a Střední Ameriky, velmi rozšířená je v USA nebo na Filipínách. Počet rodilých mluvčích u španělského jazyka se pohybuje okolo 400 miliónů. Absolvováním kurzu cizího jazyka tak vykročíte k rozvoji svých obchodních, ale i osobních dovedností.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace