Osobní rozvoj a zájmové kurzy

kurzů a vzdělávacích aktivit

vzdělavatelů
Osobní rozvoj a zájmové kurzy

V kategorii osobní rozvoj a zájmové kurzy naleznete kurzy, které vám mohou pomoci k lepšímu uplatnění nebo získání nového zaměstnání. Rozvíjet se můžete v celém spektru oblastí, jako je fotografování, komunikace, time management, PR a marketing, první pomoc nebo malování. Výběr kurzů vás může zavést k povoláním tak rozdílným jako je florista, sportovní a fitness instruktor nebo kameraman.

Fotografování a kamera

Pokud zvolíte doplnění kvalifikace nebo rekvalifikační kurz fotografování, můžete se seznámit se základními principy při pořizování a zpracování fotek. Kurzy jsou určeny pro všechny úrovně zkušeností, od začátečníků po pokročilé. Základem je používání digitálního fotoaparátu – zrcadlovky. Absolventi kurzu se učí také pracovat se světlem, perspektivou a kompozicí. Kurzy fotografování jsou převážně praktické, takže zájemce si přímo vyzkouší práci s objektivem, stativem a také následnou úpravu digitální fotografie. Součástí je tak výuka počítačových programů na úpravu obrázků, tvorba fotoalb včetně sdílení fotografií na internetu. Kurzy fotografování oceníte také, když vás zajímají tipy a triky pro každodenní focení. Z profesního hlediska se absolventi kurzu mohou uplatnit jako fotoreportéři nebo umělečtí fotografové, popř. fotoeditoři a grafici. Pokud zvolíte doplnění kvalifikace nebo rekvalifikační kurz pro kameramany, seznámíte se s postupy tvorby a úpravy videa. Naučíte se pracovat se specializovanými počítačovými programy na úpravu videa a střih. Součástí vzdělávacího kurzu jsou také základy osvětlení, ozvučení a grafiky. Absolventi mohou nalézt uplatnění v televizních redakcích nebo digitálních agenturách jako kameramani a střihači.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace