Osobní rozvoj a zájmové kurzy

kurzů a vzdělávacích aktivit

vzdělavatelů
Osobní rozvoj a zájmové kurzy

V kategorii osobní rozvoj a zájmové kurzy naleznete kurzy, které vám mohou pomoci k lepšímu uplatnění nebo získání nového zaměstnání. Rozvíjet se můžete v celém spektru oblastí, jako je fotografování, komunikace, time management, PR a marketing, první pomoc nebo malování. Výběr kurzů vás může zavést k povoláním tak rozdílným jako je florista, sportovní a fitness instruktor nebo kameraman.

Instruktor jógy, fitness, lanových aktiv...

Pokud zvolíte doplnění kvalifikace nebo rekvalifikační kurz v oblasti sportu, můžete se uplatnit jako instruktor jógy, fitness, pilates nebo lanových aktivit. Sportovní kurzy a semináře zahrnují nejčastěji také oblast školního lyžování a snowboardingu, outdoorových aktivit či simulačních a strategických her. Absolventi kurzů rozumí také sportovní výživě nebo se stávají animátory sportovních nebo volnočasových aktivit. Pro uplatnění v dané profesi je v některých případech nutné pedagogické minimum pro odborný výcvik.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace