Zdravotnictví

kurzů a vzdělávacích aktivit

vzdělavatelů
Zdravotnictví

V kategorii zdravotnictví naleznete kurzy, které vám mohou pomoci k lepšímu uplatnění nebo získání nového zaměstnání v žádaných profesích, jako jsou dentální hygienik, fyzioterapeut/ka, sanitář/ka, výživový poradce/poradkyně, zdravotník/ce, zubní instrumentář/ka a další.

Výživový poradce

Pokud zvolíte doplnění kvalifikace nebo rekvalifikační kurz jako výživový poradce, získáte přehled o tom, jak lidské tělo zpracovává přijaté potraviny a jak využívá živiny z nich získané na energii. Potřebné znalosti o jednotlivých živinách potřebných pro fungování lidského těla, jejich metabolismu a také o vlivu stravy na prevenci proti civilizačním nemocem a předčasnému stárnutí, využijete při tvorbě individuálního stravovacího plánu. Na základě analýzy vstupního stavu klienta budete umět zpracovat individuální stravovací plán i plán pohybových aktivit. Součástí oboru je i sportovní výživa nebo výživa u dětí či seniorů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace