Gastronomie a potravinářství

kurzů a vzdělávacích aktivit

vzdělavatelů
Gastronomie a potravinářství

V kategorii gastronomie a potravinářství naleznete kurzy, které vám mohou pomoci k lepšímu uplatnění nebo získání nového zaměstnání v žádaných profesích, jako jsou barman(ka), cukrář(ka), číšník/číšnice, kuchař(ka), pekař(ka), řezník/řeznice, uzenář(ka) apod.

Barman/barista

Pokud zvolíte doplnění kvalifikace nebo rekvalifikační kurz pro barmany, osvojíte si především receptury míchaných i jiných nápojů a servis nápojů na baru. Kurzy zahrnují také základy skladování, vyřizování objednávek hostů a vyúčtování tržeb. Po absolvování rekvalifikace na barmana můžete nalézt uplatnění v restauračních provozech, které disponují barem nebo jako samostatný pracovník přímo v barovém provozu. Kurz barmana skvěle doplňuje kurz baristy. Po absolvování budete umět připravit správně výbornou kávu dle druhu, skvělé latte, pracovat s mlékem, ale také vést svoji vysněnou kavárnu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace