Technické profese a řemesla

kurzů a vzdělávacích aktivit

vzdělavatelů
Technické profese a řemesla

V kategorii technické profese a řemesla naleznete kurzy, které vám mohou pomoci k lepšímu uplatnění nebo získání nového zaměstnání v žádaných profesích, jako jsou automechanik, elektrikář, kominík, obsluha CNC strojů, řidič, strážný, svářeč, tesař, truhlář, zámečník, zedník, zemědělec a další.

Zámečník

Pokud zvolíte doplnění kvalifikace nebo rekvalifikační kurz pro zámečníky, naučíte se technologie ručního zpracování kovů, obrábění, rovnání kovů lisováním za tepla, ohýbání a zkružování, ale také svařování. Absolvent kurzu se vyzná v technické dokumentaci a normalizaci a je schopen zhotovit a sestavit jednotlivé součásti a funkční celky různých strojů. Uplatnění naleznete jako zámečník, montér a strojní zámečník nebo kontrolor strojírenských výrobků. Dalším možným uplatněním jsou povolání a pozice, jejichž jádrem je obsluha, řízení a zabezpečování chodu, kontrola a běžná údržba nejrůznějších strojů a strojních zařízení např. v energetice, zpracovatelském průmyslu, dopravě apod.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace